Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-35/35)
 NáhledTiskNahoru
Master KHK-S&J dvojice muži

17.2.2024| Velké Poříčí - Sokolovna| Dvojice muži| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Dvojic: 35| Žebříčků: 16

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
5.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít
9.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
17.Kuneš Radomír CZE000233Horní Maršov
Mindžák Milan CZE001635AČerný Sup Starý Rokytník
2.Lichtenberg Miloslav CZE001913ASavci Hlinsko
Vašulín Miloš CZE045567A40+ Trutnov
7.Hanzl Tomáš CZE003003AZlatí Bažanti Velké Poříčí
Černý Pavel CZE056911AŠK Nola Vilémov
7.Hofman Martin CZE006587BDoubleTrouble Hradec Králové
Hofman Petr CZE050491BDoubleTrouble Hradec Králové
25.Lorenc David CZE007830CKlikaři z Podskalky Úpice
Černý Jaroslav CZE008322CPodskaláci Úpice
9.Sedláček Miroslav CZE008453AHradec Králové 6
Čapek Petr CZE069144CSedláci Hradec Králové
25.Ševčík Petr CZE010262CRafani Dvůr Králové
Petráš Filip CZE076363D133 Královec
17.Kousal Zdenek CZE010880BDřevěnka Broumov
Kulda Jiří CZE063649CJestřábi Velké Svatoňovice
17.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov
Štěpán Petr CZE021967COrli Trutnov
33.Demuth Petr CZE030467Horní Maršov
Jiříček Ladislav CZE045982DPanteři Pohřebačka
1.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
Chvojka Martin CZE070831ANáchod
17.Janku Jiří CZE031947BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
Klepáček Radim CZE071932DC Červený Kostelec
13.Vaněk Petr 1974CZE032177Červený Kostelec
Vaněk Petr 2001CZE037869Červený Kostelec
25.Karlec Roman CZE040072Police nad Metují
Staněk Ludvík CZE050244SKKS Cukrárna Náchod
17.Pavlista Zdeněk CZE040444Náchod
Kábrt Michal CZE053920BSKKS Cukrárna Náchod
13.Kůžel Jan CZE041121BOmnirecord Hradec Králové
Šildberger Ivan CZE059555CŠK Bubo Hradec Králové
17.Miščuk Ladislav CZE041598D133 Královec
Šanda Adam CZE072766DŠK Paletáři Hradec Králové
13.Mikunda Tomáš CZE043085BOrli Trutnov
Šír Robin CZE069659BOrli Trutnov
4.Čavajda Dominik CZE043803AHrochův Týnec
Čermák Daniel CZE062212AAvengers Dašice
17.Michl Petr CZE044946Dobruška
Vítek Robert CZE080142Velké Poříčí
25.Pirkl Marian CZE047572BDřevěnka Broumov
Pirkl Filip CZE051304BDřevěnka Broumov
9.Téra Marek CZE049748BČerný Sup Hajnice
Semerák Jan CZE052126ADarts Brothers Červený Kostelec
9.Píč Jakub CZE054576CTJ Sokol Horní Radechová
Pozděna Petr CZE071061CTJ Sokol Horní Radechová
5.Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
Regner David CZE056777BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
17.Kujal Josef CZE056720AKocouři Hradec Králové
Miklošin Marek CZE077165DKrálovští lvi Hradec Králové
25.Prouza Jiří CZE058288BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
Regner Jan CZE069813BDynamo Ruchadlo Zájezd Česká Skalice
25.Horký Tomáš CZE061186CPodskaláci Úpice
Šrůtek Ladislav CZE077714CSuchovršice
33.Krtička Jakub CZE062933Dřevěnka Broumov
Šimera Martin CZE079074Police nad Metují
25.Jankaj Tomáš CZE067002CSedláci Hradec Králové
Zahoř Lukáš CZE070632DLos Dartmigos Hradec Králové
3.Kišš Marek CZE070892AAvengers Dašice
Pilař Lukáš CZE071750AAvengers Dašice
25.Jaroš Josef CZE073031Suchý Důl
Šrůtek Václav CZE079726Suchý Důl 42
13.Čírtek Tomáš CZE074303DC Červený Kostelec
Dusbaba Tomáš CZE074552DC Červený Kostelec
33.Lokvenc Ondřej CZE076450Velké Poříčí
Fiedler Roman CZE079961Velké Poříčí
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.7.2024 02:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 16.7.2024 02:10:10
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement