Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/82)
 NáhledTiskNahoru
MČR ženy (DKO)

17.9.2005| Olomouc Sigma| Jednotlivci ženy| Hráček: 82| Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky
2.Kaňovská Ludmila CZE000043Uherské Hradiště
3.Hloušková Jaroslava CZE000013Netolice
4.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
5.Prokýšková Eva CZE000023Klub Ajeto z.s. Praha
5.Slabá Jitka CZE000024Malešice
7.Ilenčíková Jana CZE000062AStrawberry Žatec
7.Makajová Ivana CZE000081
9.Gürtler Jana CZE000110Klub Ajeto z.s. Praha
9.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov
9.Mrňková Markéta CZE000111Olomouc
9.Plachká Jarmila CZE000187DBBB - Přepni ! Ostrava
13.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
13.Dočekalová Martina CZE000034DDC Rychlé šipky Bosonohy
13.Mráčková Hana CZE000131Přelouč
13.XXXAdamovicová Gertruda
17.Bůžková Bohumila CZE000209DC Žíla Chodov
17.Cejzlarová Veronika CZE000130Trutnov
17.Dostálková Veronika CZE000101Zlín
17.Grmelová Petra CZE000174DHospůdka Černá cesta Olomouc
17.Jeřábková Lenka CZE000190Skuteč
17.Mikošková Zuzana CZE000079Konojedy
17.Peterková Jana CZE000354Vítějeves
17.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno
25.Čeladníková Ingrid CZE000195Ostrava
25.Kabourková Zdeňka CZE000086Teplice
25.Křupková Martina CZE000343Kroměříž
25.Novotná Miroslava CZE000093Jevíčko 1
25.Pázralová Eva CZE000039Karlovy Vary
25.Rubešová Olivová Eliška CZE000078Stehelčeves
25.Syrovátková Renata CZE000044BBakaláři Snědovice
25.Vaculová Lenka CZE000193CGold Řídeč
33.Andoniadu Markéta CZE000198BGrácie Brno
33.Bejvalová Martina CZE000147
33.Bělunková Hana CZE000351Prostřední Bečva
33.Dobrovolná Zdeňka CZE000646Olomouc
33.Dostálová Petra CZE000571Olomouc
33.Jurková Dagmar CZE000528Kopřivnice
33.Kaňovská Jana CZE000107Zlín
33.Kozlová Michaela CZE000070Klub Ajeto z.s. Praha
33.Patakiová Milena CZE000102BMilli a její tygři ČB
33.Pavlasová Jana CZE000087Úštěk
33.Pěčková Ivana CZE000235Brno
33.Prokešová Zdeňka CZE000615Šternberk
33.Radová Dita CZE000108Praha 4
33.Reilová Jitka CZE000132Praha 9
33.Rousová Daniela CZE000117Crazy Darts Říčany
33.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
49.Hucková Renata CZE000164České Budějovice
49.Jakešová Lucie CZE000706Horní Bečva
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 12.7.2024 16:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 12.7.2024 17:53:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement