Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/103)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP ženy (DKO)

23.3.2024| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 103| Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
2.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
3.Čechová Kateřina CZE064386AFormanský Dravci Jihlava
4.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
5.Doubravová Tereza CZE060092BTrefa Olomouc
5.Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary
7.Kaiserová Tereza CZE072395CŠK Amorovo Šípy Haltrava
7.Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov
9.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
9.Loudová Kristýna CZE073048CŠK Posterguys OKO Plzeň
9.Pindiaková Zdeňka CZE063636CSpot Jirkov
9.Václavíková Zuzana CZE002931ACyclura Jablonec nad Nisou
13.Capoušková Dagmar CZE058649DSkarabeus Slatiňany
13.Kopecká Markéta CZE069797CLožisková mafie Pšov
13.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
13.Šmejcová Žaneta CZE064953Havraň
17.Adámková Veronika CZE065211AXXX - Jablonec nad Nisou
17.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
17.Moravcová Eliška CZE022455Cerhenice
17.Plevová Jana CZE050557BŘízci z Výškovic
17.Prokýšková Eva CZE000023Klub Ajeto z.s. Praha
17.Vrzalová Eliška CZE059389BSatanova legie České Budějovice
17.Waldhauserová Naděžda CZE045383AHrušky Litvínov
17.XXXKunčar Klára CZE061224A
25.Dohnalová Renata CZE060390Prostějov
25.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
25.Morales Rosario Elidia CZE069969AKlub 44 Liberec
25.Nykodemová Petra CZE029355BPraha 4
25.Stöhrová Ivana CZE000628CDC Zenit Deštná
25.Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
25.Tůmová Petra 1985CZE047361APijonýři Litvínov
25.Tůmová Petra 1973CZE034926BProdarts club Lipník nad Bečvou
33.Bauerová Jiřina CZE025806Racek B52 Karlovy Vary
33.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
33.Hejduková Markéta CZE052958Game of Thrones Praha
33.Holubová Štěpánka CZE076947České Budějovice
33.Jiříková Anna CZE078475AZippo team Štít
33.Kroužecká Adéla CZE069042CŠK Radotín
33.Kyselá Zdena ml. CZE039512CGold Řídeč
33.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
33.Malinovská Markéta CZE032293Klub Ajeto z.s. Praha
33.Němcová Tereza CZE028638CSkarabeus Slatiňany
33.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
33.Pomahačová Jana CZE073597CHavlíčkův Brod
33.Rollingerová Eliška CZE075564DDC Angry Birds Osmička Brno
33.Vaňková Martina CZE071858BI am 180 Praha
33.Volfíková Kateřina CZE042607ADC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem
33.Vranková Julie CZE062101ASport Bar Atláč Přerov
49.Dlouhá Dobromila CZE061495CŠK Amorovo Šípy Haltrava
49.Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.7.2024 20:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.7.2024 21:01:14
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement