Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/52)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice ženy (SK&KO)

23.3.2024| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Dvojice ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 52| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
Čechová Kateřina CZE064386AFormanský Dravci Jihlava
2.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
3.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
3.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov
5.Bauerová Jiřina CZE025806Racek B52 Karlovy Vary
Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
5.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
5.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary
5.Plevová Jana CZE050557BŘízci z Výškovic
Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava
9.Adámková Veronika CZE065211AXXX - Jablonec nad Nisou
Morales Rosario Elidia CZE069969AKlub 44 Liberec
9.Dorazilová Jitka CZE053572BChmelaři z Knihovny Olomouc
Doubravová Tereza CZE060092BTrefa Olomouc
9.Krieglsteinová Zbyňka CZE043602BŠK BSOD 334 01 Přeštice
Dlouhá Dobromila CZE061495CŠK Amorovo Šípy Haltrava
9.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
9.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
Michálková Michaela CZE052185Game of Thrones Praha
9.Paitlová Klára CZE042472CDC Skleník Domažlice
Kaiserová Tereza CZE072395CŠK Amorovo Šípy Haltrava
9.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno
Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
9.Volfíková Kateřina CZE042607ADC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem
Loudová Kristýna CZE073048CŠK Posterguys OKO Plzeň
17.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
17.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov
Němcová Tereza CZE028638CSkarabeus Slatiňany
17.Křepelková Simona CZE048773BŠkoláci Tipáč Písek
Kopecká Markéta CZE069797CLožisková mafie Pšov
17.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
Šnejdarová Jitka CZE060106ASgt. Pepik's Band Praha
17.Marksová Blanka CZE003507DBlatecký Rebelové Mělník
Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
17.Pešková Iveta CZE048526CMordorští Vrhači Pardubice
Makkaiová Šárka CZE061375DDarda Radim
17.Puková Jaroslava CZE046245BSedmá rota Praha
Hejduková Markéta CZE052958Pardubice
17.Reinišová Lucie CZE050867DŠK Lotři ze Sladovnický
Šímová Veronika CZE073755AŠK Sušice
17.Rosíková Alena CZE031703BProdarts club Lipník nad Bečvou
Vranková Julie CZE062101ASport Bar Atláč Přerov
17.Tůmová Petra CZE047361APijonýři Litvínov
Šmejcová Žaneta CZE064953Havraň
27.Boumová Kateřina CZE056851CKorbel II Litvínov
Pindiaková Zdeňka CZE063636CRytíři Jirkov
27.Capoušková Dagmar CZE058649DSkarabeus Slatiňany
Velebová Bára CZE067265CU Ajšíra Studnice
27.Chrtová Petra CZE059122Hradec Králové
Jiříková Anna CZE078475AZippo team Štít
27.Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
Kašparová Veronika CZE054811ABest of Litoměřice
27.Fukalová Marcela CZE000460BMýto Ostrava
Doležalová Andrea CZE031352CŘízci z Výškovic
27.Johanidesová Pavla CZE038247CAsgard's Labiště Pardubice
Novotná Iva CZE046685AShadow Darts Pardubice
27.Křístková Svatava CZE057622CŘízci z Výškovic
Vybíralová Irena CZE066777CThe Snakes Šumperk
27.Malinovská Markéta CZE032293Klub Ajeto z.s. Praha
Votavová Anna CZE054375A(Jen Tak Libín)
27.Moravcová Eliška CZE022455Cerhenice
Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
27.Suchá Michaela CZE031968CDC Angry Birds Osmička Brno
Hermanová Kateřina CZE065746CTěsně vedle Brno
27.Šikolová Šárka CZE055144CGripeni Liberec
Presová Zdeňka CZE067036DHadi Smržovka
27.Václavíková Zuzana CZE002931ACyclura Jablonec nad Nisou
Schwarzová Lucie CZE047809CProdarts club Lipník nad Bečvou
27.Waldhauserová Naděžda CZE045383AHrušky Litvínov
Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
40.Chalupová Petra CZE033692ADC Texas Cheb
Jírová Kateřina CZE054899DDC Republica Bar Karlovy Vary
40.Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
Hanáková Adéla CZE068941DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
40.Homolová Lenka CZE020567AStavba Brno
Homolová Leontýna Rozárie CZE069614CStavba Brno
40.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice
Polomová Veronika CZE037440BBobři Dasnice
40.Kroužecká Adéla CZE069042CŠK Radotín
Vaňková Martina CZE071858BI am 180 Praha
40.Kyselá Zdena ml. CZE039512CGold Řídeč
Všianská Pavlína CZE045768DGold Řídeč
40.Nykodemová Petra CZE029355BPraha 4
Dohnalová Renata CZE060390Prostějov
40.Otrubová Eva CZE029649Luleč
Jachimiaková Radka CZE074181Vyškov
40.Prokýšková Eva CZE000023Klub Ajeto z.s. Praha
Coufalová Kateřina CZE000136Klub Ajeto z.s. Praha
40.Schořová Barbora CZE059755DHoražďovice
Beranová Michaela CZE070717CŠK Dangerous Plzeň
40.Vajdíková Ivana CZE061205DŘízci z Výškovic
Kadlecová Michaela CZE072356CSDH Florián Proskovice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.5.2024 19:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.5.2024 19:44:14
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement