Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/148)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice muži (SK&KO)

23.3.2024| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Dvojice muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 148| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
2.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
3.Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice
3.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
5.Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
Fidler David CZE061743AU Havlů pension Třebenice
5.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
5.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice
5.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Vašulín Miloš CZE045567A40+ Trutnov
9.Daňo Lukáš CZE061599ATajfun Darts Havlíčkův Brod
Vrzáček Matěj CZE064198Zruč nad Sázavou
9.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
9.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
Chrt Peter CZE055606AZippo team Štít
9.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
Gawlas Adam CZE063388ADC Mustang Brno
9.Poráň David CZE051226APBL 45 Brno
Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno
9.Slowiak Petr CZE054257ADarts Bohumín
Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy
9.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
9.Šafránek Martin CZE045511AFRIENDS Praha
Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
17.Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov
Frei Kamil CZE076487CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
17.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor
Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
17.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
Štěpánek Ondřej CZE033095ALudgeřovice D.C.
17.Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov
Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov
17.Kopáč Filip CZE075798AU Ajšíra Studnice
Suchánek Marcel CZE076615DMordorští Vrhači Pardubice
17.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová
Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová
17.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek
Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
17.Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk
Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk
17.Pilch Gustav CZE000163ASupi Dolní Benešov
Pszczolka Radek CZE006168ASupi Dolní Benešov
17.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou
17.Pospíšil Pavel CZE009539ALegie Praha
Pecha Ondřej CZE044177ALegie Praha
17.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
17.Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava
Urbánek Petr CZE035690AWindson Ostrava
17.Šmerda Daniel CZE010276ADC Bunda Starý Klíčov
Mičulka Daniel CZE021816ADC Bunda Starý Klíčov
17.Tomáš Marcel CZE031350AWindson Ostrava
Cupian David CZE032173AWindson Ostrava
17.Ulrych Jindřich CZE000540ATachov Tankovna Rubín
Krejčí Pavel CZE001218ABlack Panthers Luna M. Lázně
33.Adámek Vladimír CZE000657AKaspec Libina
Adámek Petr CZE050093BBig Crash Velká Kraš
33.Bača Jan CZE053656BDC PreDARTors Ostrava
Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava
33.Balouš Zdeněk CZE047147ADC Gepardi Karlovy Vary
Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary
33.Brychta Darius CZE003244AŠK Paleta Vyškov
Richter Pavel CZE048987AŠK Paleta Vyškov
33.Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk
33.David Karel CZE004342CKorbel II Litvínov
Skřipský Stanislav CZE022079ALožisková mafie Pšov
33.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
33.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
33.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
33.Helis Petr CZE006585BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
Zedníček Martin CZE079103Double-Trouble II. Ivanovice na Hané
33.Huňař Kamil CZE007800ADC Hor Boj Elita
Toncar Martin CZE018306ADC Hor Boj Elita
33.Janošťák Václav CZE033658ADarts Club Přibyslav
Ptáček Radim CZE071042ADarts Club Přibyslav
33.Kelers František CZE006499CClub Fanda Forever Černošice
Preclík Karel CZE014783CClub Fanda Forever Černošice
33.Kišš Marek CZE070892AAvengers Dašice
Pilař Lukáš CZE071750AAvengers Dašice
33.Kopecký Michal CZE023520CSkarabeus Slatiňany
Tejchman Jiří CZE058604CSkarabeus Slatiňany
33.Magyar Štěpán CZE027540CChmelaři z Knihovny Olomouc
Bartošek Lukáš CZE066007CChmelaři z Knihovny Olomouc
33.Malinovský Zdeněk CZE000487CPohodáři Praha
Moravec Martin CZE064460CŠK Radotín
33.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.6.2024 23:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.6.2024 23:08:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement