Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/148)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice muži (SK&KO)

23.3.2024| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Dvojice muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 148| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
113.Volný los I
Volný los II
112.Volný los III
Volný los IV
1.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Mašek Alexander CZE016972AHradec Králové
5.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Vašulín Miloš CZE045567A40+ Trutnov
33.Kišš Marek CZE070892AAvengers Chrudim
Pilař Lukáš CZE071750AAvengers Chrudim
65.Jiroušek Jakub CZE049781AAvengers Chrudim
Šretr David CZE060018BDC Holice
112.Tibitanzl Lukáš CZE045064ABest of Litoměřice
Pomeje Daniel CZE057187ABest of Litoměřice
112.Mazánek David CZE065982ABistro Kožušany
Kohoutek Vojtěch CZE072684BDobří Bobři B Olomouc
17.Ulrych Jindřich CZE000540ABlack Panthers Luna M. Lázně
Krejčí Pavel CZE001218ABlack Panthers Luna M. Lázně
112.Vajdík Tomáš CZE023247Bruntál
Čepera Samuel CZE071147Světlá Hora
33.Magyar Štěpán CZE027540CChmelaři z Knihovny Olomouc
Bartošek Lukáš CZE066007CChmelaři z Knihovny Olomouc
112.Sádecký Branislav CZE053740CChmelaři z Knihovny Olomouc
Maier Ivo CZE066749CChmelaři z Knihovny Olomouc
33.Kelers František CZE006499CClub Fanda Forever Černošice
Preclík Karel CZE014783CClub Fanda Forever Černošice
9.Slowiak Petr CZE054257ADarts Bohumín
Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy
33.Janošťák Václav CZE033658ADarts Club Přibyslav
Ptáček Radim CZE071042ADarts Club Přibyslav
33.Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav
17.Šmerda Daniel CZE010276ADC Bunda Starý Klíčov
Mičulka Daniel CZE021816ADC Bunda Starý Klíčov
33.Schneider Petr CZE006860ADC Esa Ostrava
Lores Juan CZE070473BKLD Ostrava
33.Balouš Zdeněk CZE047147ADC Gepardi Karlovy Vary
Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary
112.Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary
Gabriel Karel CZE054200ADC Gepardi Karlovy Vary
75.Dulínek Zdeněk CZE009274ADC Hor Boj Elita
Otřísal Jiří CZE050759ADC Hor Boj Elita
33.Huňař Kamil CZE007800ADC Hor Boj Elita
Toncar Martin CZE018306ADC Hor Boj Elita
75.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
Papírník Jan CZE041976ADC Hurricane Adamov
75.Krátký Lukáš CZE063414ADC Hurricane Adamov
Hejduk Vladimír CZE079013Premier League Bar Praha
33.Pomichálek Zdeněk CZE001530DDC Kačamba Praha
Ventura René CZE003777DDC Kačamba Praha
75.Řezáč Lukáš CZE004463BDC Máchalové Kladno
Hrabovszki Tomáš CZE076764DPodLípáci Hrdlív
2.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
9.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
Gawlas Adam CZE063388ADC Mustang Brno
65.Bajgar Tomáš CZE035754BDC PreDARTors Ostrava
Brejla Matěj CZE072948BDC PreDARTors Ostrava
33.Bača Jan CZE053656BDC PreDARTors Ostrava
Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava
112.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov
Hanák Patrik 1987CZE061501CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
75.Zezulák Tomáš CZE052123CDC Simpsons family Ostrava
Kielbas Josef CZE064185BDC Simpsons family Ostrava
65.Cikánek Luboš CZE048885ADC Speed Flies Kostelec nad Labem
Hubala Marcel CZE051276ADC Speed Flies Kostelec nad Labem
112.Voborník Pavel CZE048274ADC Speed Flies Kostelec nad Labem
Hanák Patrik 2010CZE068268DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
65.Vlha Tomáš CZE042746CDC Šumperk
Šoltys Zdeněk CZE062628BU Mě dobrý Česká Ves
75.Sommer Karel CZE066568DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
75.Krudenc Pavel CZE005918DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
Fiala Jiří CZE069854AOggy a Škodíci Ostrov
17.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
33.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
17.Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov
Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov
17.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou
33.Helis Petr CZE006585BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
Zedníček Martin CZE079103Double-Trouble II. Ivanovice na Hané
75.Kučírek Ladislav CZE060535BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
Ševčík Martin CZE063276BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
65.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov
Kastl Jiří CZE063864ABest of Litoměřice
75.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov
Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov
65.Pátek Martin CZE067401AFaraon Hlinsko
Bříza David CZE068766AFaraon Hlinsko
17.Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov
Frei Kamil CZE076487CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
112.Fiala Milan CZE051640BFloriánovy šípy Dub nad Moravou
Fiala Matěj CZE060241ABarracudy Olomouc
9.Šafránek Martin CZE045511AFRIENDS Praha
Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
75.Šarak Daniel CZE038602AFRIENDS Praha
Lammel Tomáš CZE073901DŠK Slováci Plzeň
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.7.2024 21:33:26
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement