Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/160)
 NáhledTiskNahoru
MČR Cricket muži (DKO)

13.11.2015| Hostinné Techtex Sport| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 160| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
2.Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov
3.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
4.Klika Josef CZE012691ATruhles Hradec Králové
5.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno
5.Horák Jan CZE023812ADart Shooters Hospříz
7.Barbořák Daniel CZE015819ADC Mustang Brno
7.Ščudla Pavel CZE044609CHoteliéři Usobrno
9.Humpula František CZE040919Krnov
9.Hynčica Petr CZE000080Hranice 1
9.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
9.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
13.Danda Jiří CZE000196Litoměřice
13.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
13.Mašek Alexander CZE016972AHradec Králové
13.Mrva Aleš CZE000162Adamov
17.Jarolímek Josef CZE039490České Budějovice
17.Kopecký Michal CZE040274Beroun
17.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
17.Kuchta Vladimír CZE001510ALitomyšl
17.Páša Jiří CZE013417BKalich Tábor
17.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
17.Šmejda Michal CZE001960AZa Vodou Litomyšl
17.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
25.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
25.Bordáč Jan CZE000329BDC Rožmitál na Šumavě
25.Haleňák Marek CZE046364Krnov
25.Pašta Petr CZE000041A40+ Trutnov
25.Reczai Miroslav CZE001536AVegas Draks Jablonec nad Nisou
25.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
25.Strbáček Stanislav CZE000369BHorní Rozptyly Praha
25.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
33.Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
33.Daneš Martin CZE042678BNo Stress Kutná Hora
33.Doležal Michal CZE001016ADream Bar Jirkov
33.Drtil Petr CZE002985Vrbno pod Pradědem
33.Gojný Petr CZE028242Krnov
33.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
33.Hendrych Daniel CZE042296CJičín
33.Kovačík Martin CZE027403BDC Rožmitál na Šumavě
33.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
33.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
33.Novák Jiří CZE018649AKobry od Soudku Arnultovice
33.Pech Jaroslav CZE000331BFormani Duchcov
33.Pešina František CZE001526AŽraloci Svitavy
33.Říha Vladimír CZE018935AŘezníci Dobronín
33.Voznica Vlastimil CZE003784APumáci Jablonec n/N.
33.Zapletal Zdeněk CZE000166BChalupáři Slaný
49.Brejcha Milan CZE043036APrevíti Praha
49.Dostálek Stanislav CZE008327AZákeřňáci DC Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 11:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 21:32:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement