Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/66)
 NáhledTiskNahoru
MČR Cricket ženy (DKO)

13.11.2015| Hostinné Techtex Sport| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 66| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
2.Dvořáková Šárka CZE020882Jindřichův Hradec
3.Vojtková Blanka CZE000027Želešice
4.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
5.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
5.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
7.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
7.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem
9.Čapková Martina CZE011716Stařeč
9.Hruboňová Lenka CZE043561BZa Vodou Litomyšl
9.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
9.Kučerová Šárka CZE049177
13.Cihelková Martina CZE024118ASedmá rota Praha
13.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
13.Pohanková Lenka CZE019019Plzeň
13.Prokopcová Martina CZE046509CHaFani Trutnov
17.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
17.Bedrníčková Gabriela CZE046681Havlíčkův Brod
17.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
17.Kovářová Jana CZE046805BWFS Evaň
17.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
17.Stratilová Alena CZE047610Jarohněvice
17.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov
17.Zemanová Ingrid CZE038789Boskovice
25.Blažková Jarmila CZE047935BDC Vandals Blansko
25.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice
25.Katuščáková Petra CZE049192Děčín
25.Lacinová Blanka CZE047321Jirkov
25.Marksová Blanka CZE003507DSkokani Trutnov
25.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
25.Venclová Ludmila CZE000778Klub Ajeto z.s. Praha
25.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
33.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
33.Bauerová Jiřina CZE025806Racek B52 Karlovy Vary
33.Bělohlávková Anna CZE046655CGreenhorn's Praha
33.Danielková Lenka CZE039991Velký Třebešov
33.Gabrišková Bára CZE042201Karlovy Vary
33.Hálová Kateřina CZE020007Jirkov
33.Holičová Linda CZE046878Praha 3
33.Kočí Iveta CZE042197Šlapanice
33.Ledvinová Pavla CZE030107Racek B52 Karlovy Vary
33.Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové
33.Němcová Michaela CZE051145Poděbrady
33.Petrová Bohdana CZE020805Holice
33.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
33.Spurná Vlasta CZE001052Olomouc
33.Ščudlová Šárka CZE040891AMistři netrénujou Šlapanice
33.Vašková Ivana CZE033508CAC Star-Arena Chodov
49.Chmelíková Hana CZE032935Jaroměř
49.Coufalová Kateřina CZE000136Klub Ajeto z.s. Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 11:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 21:16:37
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement