Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/118)
 NáhledTiskNahoru
MČR ženy (DKO)

14.11.2015| Hostinné Techtex Sport| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 118| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Čapková Martina CZE011716Stařeč
2.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
3.Roháčková Markéta CZE000088AYellov fish
4.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
5.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
5.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
7.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem
7.Macurová Veronika CZE035660CŠC Iris Havířov
9.Dvořáková Šárka CZE020882Jindřichův Hradec
9.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
9.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
9.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno
13.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
13.Jurtíková Marcela CZE015147Kroměříž 1
13.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
13.Liptáková Lenka CZE000887ASlezští rytíři Karviná
17.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice
17.Nečasová Veronika CZE038755Brno
17.Nehasilová Diana CZE002930BAC Star-Arena Chodov
17.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
17.Sukupová Jana CZE036070BKorunky Kolín
17.Ščudlová Šárka CZE040891AMistři netrénujou Šlapanice
17.Šinfeltová Andrea CZE000120AKališníci Evaň
17.Vašková Ivana CZE033508CAC Star-Arena Chodov
25.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
25.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)
25.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
25.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
25.Prokýšková Eva CZE000023Klub Ajeto z.s. Praha
25.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
25.Stratilová Alena CZE047610Jarohněvice
25.Zatloukalová Ilona CZE025533DKovárna na Bazaru Ostrava
33.Antlová Jana CZE007213AKavárka Brno
33.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
33.Březinová Petra CZE008314CŠK Střelky Veltruby
33.Cihelková Martina CZE024118ASedmá rota Praha
33.Danielková Lenka CZE039991Velký Třebešov
33.Filoušová Petra CZE039523BGrácie Brno
33.Fronc Marcela CZE025779BTJ Baník Žacléř
33.Gabrišková Bára CZE042201Karlovy Vary
33.Hraničková Alice CZE048082Trutnov
33.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
33.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov
33.Prokopcová Martina CZE046509CHaFani Trutnov
33.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec
33.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
33.Vojtková Blanka CZE000027Želešice
33.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
49.Bauerová Jiřina CZE025806Racek B52 Karlovy Vary
49.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.7.2024 00:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.7.2024 00:56:22
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement