Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/197)
 NáhledTiskNahoru
MČR Cricket muži (DKO)

11.11.2016| Hostinné Techtex Sport| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 197| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
2.Schieferdecker Václav CZE000255ALožisková mafie Pšov
3.Humpula František CZE040919Krnov
4.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
5.Klika Josef CZE012691ATruhles Hradec Králové
5.Réda Martin CZE000437Adamov
7.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno
7.Šmejda Michal CZE001960AZa Vodou Litomyšl
9.Barbořák Daniel CZE015819ADC Mustang Brno
9.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Brno
9.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
9.Zápotocký Jiří CZE001982Veltruby
13.Jelínek Patrik CZE035852BStrašidla Okřínek
13.Mašek Alexander CZE016972AHradec Králové
13.Procházka Jaroslav CZE000025AZlatý Barbaři Praha
13.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
17.Danda Jiří CZE000196Litoměřice
17.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor
17.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
17.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
17.Mrva Aleš CZE000162Adamov
17.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
17.Šebesta Filip CZE035999ADevastators Brno
17.Škůrek Zdeněk CZE000188AŠvejci České Budějovice
25.Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
25.Konečný Bedřich CZE035519Konice
25.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
25.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
25.Pašta Petr CZE000041A40+ Trutnov
25.Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
25.Souček Petr CZE010229BStřelci Český Krumlov
25.Šebek Ladislav CZE000109Kladno
33.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
33.Běťák Ondřej CZE021597AOutsiders Vsetín
33.Bordáč Jan CZE000329BDC Rožmitál na Šumavě
33.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
33.Daněk Lukáš CZE000160Brno
33.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
33.Jarolímek Josef CZE039490České Budějovice
33.Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov
33.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
33.Mňuk Miroslav CZE000695A40+ Trutnov
33.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
33.Spálenský Josef CZE007623Pardubice
33.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
33.Šindler Jaroslav CZE001815APumáci Jablonec n/N.
33.Šťastný Jan CZE045954ACheb
33.Zajíc Jan CZE051481CMagistři Duo Most
49.Antl Tomáš CZE002264AKavárka Brno
49.Borski Zbyněk CZE034545APumáci Jablonec n/N.
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 11:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 20:32:21
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement