Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/413)
 NáhledTiskNahoru
MČR muži (DKO)

12.11.2016| Hostinné Techtex Sport| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 413| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
2.Humpula František CZE040919Krnov
3.Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov
4.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
5.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
5.Spálenský Josef CZE007623Pardubice
7.Kuchta Vladimír CZE001510ALitomyšl
7.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
9.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
9.Hájek Tomáš CZE036305AKališníci Evaň
9.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
9.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
13.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
13.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
13.Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
13.Réda Martin CZE000437Adamov
17.Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
17.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
17.Drtil Pavel 1973CZE000003A(Čerti na Ještědu)
17.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
17.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
17.Mrva Aleš CZE000162Adamov
17.Pecina Petr CZE018982ASkokani Polička
17.Vodrážka Stanislav CZE000519Kardašova Řečice
25.Jaroš Václav CZE000051AKališníci Evaň
25.Konopáč Jaroslav CZE017845Svitavy
25.Luštinec Daniel CZE000602AŽacléř
25.Půža Pavel CZE001223Jihlava
25.Šebesta Filip CZE035999ADevastators Brno
25.Šinfelt Jiří CZE000172AKališníci Evaň
25.Tomáš Zdeněk CZE007633Kutná Hora
25.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
33.Barbořák Daniel CZE015819ADC Mustang Brno
33.Dlab Josef CZE000097(Čerti na Ještědu)
33.Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Evaň
33.Horák Jan CZE023812ADart Shooters Hospříz
33.Jarolímek Josef CZE039490České Budějovice
33.Kain Aleš CZE029605AKlub 44 Liberec
33.Kodera Pavel CZE000029BSpolek Neratovických Šipkařů
33.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
33.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
33.Mňuk Miroslav CZE000695A40+ Trutnov
33.Papežík Karel CZE024621ABlack Cat Výškov
33.Pokorný Jaromír CZE037531AŠK Black Sheep Hradec králové
33.Poráň David CZE051226AŠK Vyškov
33.Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít
33.XXXKysilka Ondřej
33.Zápotocký Jiří CZE001982Veltruby
49.Běťák Ondřej CZE021597AOutsiders Vsetín
49.Bordáč Jan CZE000329BDC Rožmitál na Šumavě
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.7.2024 23:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.7.2024 23:31:13
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement