Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/129)
 NáhledTiskNahoru
MČR ženy (DKO)

12.11.2016| Hostinné Techtex Sport| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 129| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Liptáková Lenka CZE000887ASlezští rytíři Karviná
2.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
3.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
4.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
5.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
5.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
7.Dvořáková Šárka CZE020882Jindřichův Hradec
7.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno
9.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
9.Roháčková Markéta CZE000088AYellov fish
9.Šinfeltová Andrea CZE000120AKališníci Evaň
9.Vojtková Blanka CZE000027Želešice
13.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem
13.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
13.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
13.Troníčková Eva CZE050014ADC Red Barons Plzeň
17.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
17.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
17.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
17.Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové
17.Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby
17.Mrňková Markéta CZE000111Olomouc
17.Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary
17.Vašková Ivana CZE033508CAC Star-Arena Chodov
25.Chudárková Zdeňka CZE003195Tsunami Incinity Vsetín
25.Čapková Martina CZE011716Stařeč
25.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov
25.Kozlová Michaela CZE000070Klub Ajeto z.s. Praha
25.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
25.Samlerová Michaela CZE048405Liberec
25.Štroblová Veronika CZE046043Nejdek
25.Teichnerová Kateřina CZE045221CKlub Ajeto z.s. Praha
33.Benešová Karolína CZE054471Vsetín
33.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice
33.Hergetová Monika CZE031649Praha 4
33.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
33.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
33.Kopecká Lucie CZE031664ALiga Vyjímečných Svitavy
33.Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
33.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
33.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
33.Matiášková Lenka CZE003508Nový Bor
33.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
33.Schmidtová Jana CZE011313Kokonín
33.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
33.Venclová Ludmila CZE000778Klub Ajeto z.s. Praha
33.Vojtěchová Markéta CZE047931
33.Zatloukalová Ilona CZE025533DKovárna na Bazaru Ostrava
49.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
49.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.7.2024 00:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.7.2024 00:51:13
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement