Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/110)
 NáhledTiskNahoru
MČR dvojice mixy

24.11.2017| Žďár nad Sázavou Dům kultury| Dvojice mixy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 110| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno
2.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov
Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
3.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
3.Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové
Mašek Alexander CZE016972AHradec Králové
5.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
5.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
Dlab Josef CZE000097(Čerti na Ještědu)
5.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
5.Závorová Markéta CZE052749AKlub Ajeto z.s. Praha
Jirkal Pavel CZE000154Praha 7
9.Čapková Martina CZE011716Stařeč
Mrva Aleš CZE000162Adamov
9.Hálová Kateřina CZE020007Jirkov
Pašta Petr CZE000041A40+ Trutnov
9.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
Nedó David CZE049959APlatanský nerv Praha
9.Macurová Veronika CZE035660CŠC Iris Havířov
Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
9.Moravcová Jana CZE048433CŠK Kolinec
Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
9.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
XXXKysilka Ondřej
9.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
9.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
17.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor
17.Filipíková Petra CZE047771CThe LegenDarts Praha
Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
17.Hergetová Monika CZE031649Praha 4
Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
17.Hlavatá Zdena CZE000734CTulipán Žatec
Slusarčík Miroslav CZE000223AMetro music club
17.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
Hrbáček Michal CZE057193Otrokovice
17.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
17.Jarolímek Josef CZE039490České Budějovice
Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
17.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
17.Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
Malý Petr 1975CZE009023BDC Podlesáci Králův Dvůr
17.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov
Hendrych Daniel CZE042296CJičín
17.Kozlová Michaela CZE000070Klub Ajeto z.s. Praha
Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Evaň
17.Novotná Petra CZE035971Boskovice
Nárožný Vladimír CZE002589CAlejak Sokec Boskovice
17.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
17.Šlabjarová Pavla CZE054568CKapitán Duchcov
Kropáček Jindřich CZE001624CKapitán Duchcov
17.Votavová Anna CZE054375A(Jen Tak Libín)
Votava Martin CZE006114BDC Bonus Bendovka Praha
17.Zatloukalová Ilona CZE025533DKovárna na Bazaru Ostrava
Dorociak Pavel CZE024349AŘízci z Výškovic
33.Antlová Jana CZE007213AKavárka Brno
Antl Tomáš CZE002264AKavárka Brno
33.Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou
Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
33.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
Horák Jan CZE023812ADart Shooters Hospříz
33.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov
33.Chládková Lucie CZE047073AKlub 44 Liberec
Sládek Martin CZE017374BVikingové Litoměřice
33.Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
33.Eigelová Vlasta CZE051910
Král Petr CZE002336CAlejak Sokec Boskovice
33.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)
Bareš Ondřej CZE029631Světlá nad Sázavou
33.Horáčková Irena CZE033864BU Péci Jablonec nad Nisou
Horáček Lukáš CZE037767BU Péci Jablonec nad Nisou
33.Hrušová Vlasáková Veronika CZE050593Hradec Králové
Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
33.Koháková Ivana CZE027892D5 Avenue Praha
Stárek Stanislav CZE050905ADC Riviéra Říčany
33.Koncerová Kateřina CZE022502Slavičín
Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk
33.Kopecká Aneta CZE052881Havlíčkův Brod
Veverka František CZE003157ATajfun Darts Havlíčkův Brod
33.Krejčí Michaela CZE052159Kamenice n. L.
Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
33.Kulíšková Jana CZE028512AOutsiders Vsetín
Běťák Ondřej CZE021597AOutsiders Vsetín
33.Macálková Pavlína CZE055406CZálesáci
Kotrba Bohumil CZE039765BDarts Třebíč
33.Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby
Pluhař Jiří CZE026017BKandráčovci Kolín
33.Nečasová Kristýna CZE039263CDC Vandals Blansko
Kocman Libor CZE051192CDC Vandals Blansko
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.7.2024 13:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.7.2024 15:06:20
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement