Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/176)
 NáhledTiskNahoru
MČR Cricket muži

24.11.2017| Žďár nad Sázavou Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 176| Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
2.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
3.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
3.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
5.Barbořák Daniel CZE015819ADC Mustang Brno
5.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
5.Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
5.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
9.Dlab Josef CZE000097(Čerti na Ještědu)
9.Humpula František CZE040919Krnov
9.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
9.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary
9.Pech Jaroslav CZE000331BFormani Duchcov
9.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
9.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno
9.Zajíc Jan CZE051481CMagistři Duo Most
17.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
17.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno
17.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
17.Dobrovolný Miroslav CZE025635ADC Hurricane Adamov
17.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
17.Horák Jan CZE023812ADart Shooters Hospříz
17.Hrtoň Kamil CZE053486AKaspec Libina
17.Kantner Josef CZE003449ADC Bunda Starý Klíčov
17.Kohut Vlastimil CZE016987ALiga Vyjímečných Svitavy
17.Mašek Alexander CZE016972AHradec Králové
17.Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
17.Pavlík Radim CZE000419ADC Profin Orlová
17.Petera Ondřej CZE000182BDvůr Králové n. L.
17.Sviták Pavel CZE000026AStřelci Český Krumlov
17.XXXKysilka Ondřej
17.Zmrzlý Lukáš CZE019502ANikola Kraslice
33.Abadžiev Richard CZE000702Brno
33.Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
33.Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
33.Brůžek Jan CZE052173CŠK Popovice
33.Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
33.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
33.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor
33.Gojný Petr CZE028242Krnov
33.Jakel Tomáš CZE026681APanteři Hranice
33.Jirkal Pavel CZE000154Praha 7
33.Konečný Bedřich CZE035519Konice
33.Kubíček Roman CZE047583Medlov
33.Lukavský Martin CZE000688BDC Sázava
33.Matějíčný Radek CZE009463AZippo team Štít
33.Meiner Daniel CZE052326BŠK Posterguys OKO Plzeň
33.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
33.Nedó David CZE049959APlatanský nerv Praha
33.Pašta Petr CZE000041A40+ Trutnov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.7.2024 00:43:14
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement