Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/117)
 NáhledTiskNahoru
MČR ženy

25.11.2017| Žďár nad Sázavou Dům kultury| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 117| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
2.Vojtková Blanka CZE000027Želešice
3.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem
5.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
5.Sedláčková Jana CZE047936Brno
5.Štroblová Veronika CZE046043Nejdek
5.Zábranská Kateřina CZE033128BHrozen Ploskovice
9.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
9.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
9.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
9.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
9.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
9.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
9.Liptáková Lenka CZE000887ASlezští rytíři Karviná
9.Roháčková Markéta CZE000088AYellov fish
17.Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou
17.Bedrníčková Gabriela CZE046681Havlíčkův Brod
17.Beutelová Lenka CZE019261CPohodáři Olomouc
17.Dvořáková Šárka CZE020882Jindřichův Hradec
17.Hergetová Monika CZE031649Praha 4
17.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
17.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice
17.Ilenčíková Jana CZE000062AStrawberry Žatec
17.Javorková Petra CZE039499CGrófky Dubičné
17.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
17.Mariničová Eva CZE054039CNehážu nic U Kalicha Č. Budějovice
17.Nehasilová Diana CZE002930BAC Star-Arena Chodov
17.Strachoňová Jitka CZE052015DDC Šipky Sloup
17.Tonarová Vladimíra CZE059439Příbram
17.Vašková Ivana CZE033508CAC Star-Arena Chodov
17.Zatloukalová Ilona CZE025533DKovárna na Bazaru Ostrava
33.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
33.Chudárková Zdeňka CZE003195Tsunami Incinity Vsetín
33.Dbalá Dagmar CZE003520Kladno
33.Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
33.Douchová Iva CZE055585BCPZ Cvrčovice
33.Filipíková Petra CZE047771CThe LegenDarts Praha
33.Hálová Kateřina CZE020007Jirkov
33.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
33.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov
33.Kozlová Kateřina CZE033162BŠilingrák Team Brno
33.Křupalová Andrea CZE045183BPixely Vsetín
33.Kubíková Pavla CZE030187BMostecký Most
33.Kuchařová Iveta CZE047655Lipovec
33.Malinovská Markéta CZE032293Klub Ajeto z.s. Praha
33.Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby
33.Moravcová Jana CZE048433CŠK Kolinec
33.Mrňková Markéta CZE000111Olomouc
33.Nečasová Kristýna CZE039263CDC Vandals Blansko
33.Novotná Petra CZE035971Boskovice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.7.2024 04:30:51
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement