Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/146)
 NáhledTiskNahoru
MČR dvojice muži

26.11.2017| Žďár nad Sázavou Dům kultury| Dvojice muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 146| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
2.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno
Pecina Petr CZE018982ASkokani Polička
3.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
3.Pašta Petr CZE000041A40+ Trutnov
Klika Josef CZE012691ATruhles Hradec Králové
5.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
XXXKysilka Ondřej
5.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
Ščudla Pavel CZE044609CHoteliéři Usobrno
5.Slusarčík Miroslav CZE000223AMetro music club
Řezníček Zdeněk CZE034336Jetřichovice
5.Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
9.Abadžiev Richard CZE000702Brno
Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Brno
9.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
9.Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Evaň
Jaroš Václav CZE000051AKališníci Evaň
9.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
9.Jarolímek Josef CZE039490České Budějovice
Horák Jan CZE023812ADart Shooters Hospříz
9.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
Šebesta Filip CZE035999ADevastators Brno
9.Matějíčný Radek CZE009463AZippo team Štít
Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
9.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno
Beránek Richard CZE002913AZámečtí páni z Rebešovic
17.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
Veselý Roman CZE022338ADarts Bohumín
17.Dedek Dušan CZE000112Ostrava-Zábřeh
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
17.Filip Radovan CZE000273Vsetín
Macháček Martin CZE054326AOutsiders Vsetín
17.Frélich Jiří CZE016835BDC Žíla Chodov
Valenta Petr CZE006691ALožisková mafie Pšov
17.Granov Radek CZE001597AŠvejci České Budějovice
Herda Jan CZE038125CDC Draci České Budějovice
17.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
Magula Marian CZE038878ADarts Bohumín
17.Král Marek CZE053282AŠK Vyškov
Procházka Michal CZE011249Kyjov
17.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
17.Malinský Josef CZE001347ASavci Hlinsko
Severýn Pavel CZE000203ASavci Hlinsko
17.Pidima Petr CZE010151DDarda Radim
Vašulín Miloš CZE045567A40+ Trutnov
17.Rak Petr CZE026566CPandy Liberec
Kain Roman CZE029614BKlub 44 Liberec
17.Réda Martin CZE000437Adamov
Mrva Aleš CZE000162Adamov
17.Sládek Petr CZE024496AŠK OKO Plzeň
Chládek Kamil CZE038059AŠK OKO Plzeň
17.Škůrek Zdeněk CZE000188AŠvejci České Budějovice
Sviták Pavel CZE000026AStřelci Český Krumlov
17.Tomáš Zdeněk CZE007633Kutná Hora
Hradský Pavel CZE000493BSgt. Pepik's Band Praha
17.Zmrzlý Lukáš CZE019502ANikola Kraslice
Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
33.Antl Tomáš CZE002264AKavárka Brno
Konečný Bedřich CZE035519Konice
33.Balej Josef CZE038406BStefanplus Brno
Willmann Miloš CZE018108BStefanplus Brno
33.Bártl David CZE001696ATajfun Darts Havlíčkův Brod
Brůna Jiří CZE002020ATajfun Darts Havlíčkův Brod
33.Buček Pavel CZE049193CA jaj Huslenky
Běťák Ondřej CZE021597AOutsiders Vsetín
33.Buřič Jan CZE000639AŠK Plzeňka Praha
Dostálek Stanislav CZE008327AZákeřňáci DC Praha
33.Číha Petr CZE001587AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
Půža Richard CZE027791Jihlava
33.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov
33.Dlab Josef CZE000097(Čerti na Ještědu)
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
33.Dobrovolný Miroslav CZE025635ADC Hurricane Adamov
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
33.Fürst Václav 1989CZE005826Holoubkov
Fürst Václav 1966CZE000463BDarts Club Holoubkov
33.Gáži Martin CZE049428ATequila Hrádek nad Nisou
Vondrák Petr CZE046414ABowling club & bar Frýdlant
33.Kačala Marek CZE047584ADC Mustang Brno
Hladík Jiří CZE050991CLetka Brno
33.Konupka Miloslav CZE049900CLaziwood Lazinov
Hloušek Petr CZE027874C1. Šipkařská kapela Šošůvka
33.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary
Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor
33.Krtička Luboš CZE000257BDC Kameňák Plzeň
Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
33.Kubíček Roman CZE047583Medlov
Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno
33.Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha
Červinka Pavel CZE002976ALegie Praha
33.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek
Janák Martin CZE044986AHrozný střelci Frýdek-Místek
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.7.2024 15:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.7.2024 15:34:50
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement