Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/312)
 NáhledTiskNahoru
MČR muži

10.11.2018| Hostinné Techtex sport| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 312| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít
2.Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
3.Linhart David CZE000099ALožisková mafie Pšov
3.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
5.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
5.Červinka Pavel CZE002976ALegie Praha
5.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
5.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
9.Běťák Ondřej CZE021597AOutsiders Vsetín
9.Hlaváček Jan CZE000240Příbram VII
9.Houdek Tomáš CZE058857AŠK Těmice
9.Humpula František CZE040919Krnov
9.Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
9.Mašek Alexander CZE016972AHradec Králové
9.Ulrich Michal CZE045078AVestec
9.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
17.Bali Michal CZE007049ALožisková mafie Pšov
17.Barbořák Daniel CZE015819ADC Mustang Brno
17.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
17.Dedek Dušan CZE000112Ostrava-Zábřeh
17.Dlab Josef CZE000097(Čerti na Ještědu)
17.Doležal Michal CZE001016ADream Bar Jirkov
17.Duna Roman CZE049637ANikola Kraslice
17.Effenberger Pavel CZE028207Argueros Přibice
17.Gerža David CZE035700AHošťálková
17.Kraus Martin CZE012892ADEXTEROUS Krásný Les
17.Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha
17.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
17.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
17.Šebesta Filip CZE035999ADevastators Brno
17.Tucker Luke CZE045636AČerti Kolín
17.Záruba David CZE038712A(Ložisková mafie Pšov)
33.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
33.Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
33.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
33.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
33.Dufka Martin CZE000232AKobry od Soudku Arnultovice
33.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor
33.Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
33.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
33.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
33.Homolka Jiří CZE049048CChrobolská Ellytta
33.Jílek Dušan CZE010763CKLD Ostrava
33.Jirkal Pavel CZE000154Praha 7
33.Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina
33.Kodera Pavel CZE000029BSpolek Neratovických Šipkařů
33.Kopa Pavel CZE053837AŠK Sušice
33.Král Jaroslav CZE039459AJičín
33.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
33.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.7.2024 10:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.7.2024 11:34:50
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement