Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/54)
 NáhledTiskNahoru
MČR dvojice ženy (SK&KO)

5.11.2023| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Dvojice ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 54| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary
2.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice
3.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov
3.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov
Rychetská Formanová Denisa CZE056395AŠK Medvědi Velký Třebešov
5.Bauerová Jiřina CZE025806Racek B52 Karlovy Vary
Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
5.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
Šnejdarová Jitka CZE060106ASgt. Pepik's Band Praha
5.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
Čechová Kateřina CZE064386AFormanský Dravci Jihlava
5.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
9.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
9.Chárová Zdenka CZE042456C9. Darts Krupka
Kovářová Jana CZE046805BWFS Evaň
9.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
9.Gürtler Jana CZE000110Klub Ajeto z.s. Praha
Malinovská Markéta CZE032293Klub Ajeto z.s. Praha
9.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
9.Němcová Tereza CZE028638CSkarabeus Slatiňany
Velebová Bára CZE067265CU Ajšíra Studnice
9.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
Michálková Michaela CZE052185Game of Thrones Praha
9.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno
Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
17.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
17.Czudková Ivona CZE006173CAligators Návsí
Mazurová Eliška CZE072338CXPneu Orlová
17.Homolová Lenka CZE020567AStavba Brno
Homolová Leontýna Rozárie CZE069614CStavba Brno
17.Kašparová Veronika CZE054811ABest of Litoměřice
Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
17.Křepelková Simona CZE048773BŠkoláci Tipáč Písek
Kopecká Markéta CZE069797CLožisková mafie Pšov
17.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
Nykodemová Petra CZE029355BPraha 4
17.Leváková Andrea CZE070342CSponzoři Ostrava
Kadlecová Michaela CZE072356CSDH Florián Proskovice
17.Moravcová Jana CZE048433CŠK Kolinec
Pacholíková Michaela CZE069380CŠK Kolinec
17.Štočková Věra CZE056731DŠipkový klub Loučeň
Vitnerová Michaela CZE071320DŠipkový klub Loučeň
17.Vopravilová Lucie CZE008282CStará Lysá
Zajíčková Lucie CZE047571ALipánci Přehvozdí
27.Božiková Helena CZE062054BO tečku Prostějov
Vybíralová Irena CZE066777CThe Snakes Šumperk
27.Domaniková Lenka CZE034107BDC Miagi Mohelnice
Laníková Hana CZE064819DPitbull Senice na Hané
27.Dorazilová Jitka CZE053572BChmelaři z Knihovny Olomouc
Doubravová Tereza CZE060092BTrefa Olomouc
27.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov
Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov
27.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice
Polomová Veronika CZE037440BBobři Dasnice
27.Kroužecká Adéla CZE069042CŠK Radotín
Vaňková Martina CZE071858BI am 180 Praha
27.Marksová Blanka CZE003507DBlatecký Rebelové Mělník
Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
27.Pešková Iveta CZE048526CMordorští Vrhači Pardubice
Makkaiová Šárka CZE061375DDarda Radim
27.Presová Zdeňka CZE067036DHadi Smržovka
Morales Rosario Elidia CZE069969AKlub 44 Liberec
27.Reinišová Lucie CZE050867DŠK Lotři ze Sladovnický
Šímová Veronika CZE073755AŠK Sušice
27.Rosíková Alena CZE031703BProdarts club Lipník nad Bečvou
Vranková Julie CZE062101ASport Bar Atláč Přerov
27.Tůmová Petra CZE047361APijonýři Litvínov
Pokorná Markéta CZE054536BPanoramix Klášterec nad Ohří
27.Votavová Anna CZE054375A(Jen Tak Libín)
Marvalová Dana CZE060284DC Pinkies Praha
39.Doležalová Andrea CZE031352CŘízci z Výškovic
Čechová Karolína CZE068634CByčiki Olomouc
39.Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
Hanusová Helena CZE071377COrli Orlová
39.Jirsová Kateřina CZE059482BKandráčovci Kolín
Kučerová Ivana CZE067412BKorunky Kolín
39.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov
Takácsová Danuše CZE052915DZB Karakal Ročov
39.Kozlová Kateřina CZE033162BŠilingrák Team Brno
Jiříková Anna CZE078475AZippo team Štít
39.Křístková Svatava CZE057622CŘízci z Výškovic
Vajdíková Ivana CZE061205DŘízci z Výškovic
39.Kvasničková Marcela CZE059986DŠK Gladiátoři Stříbro
Beranová Michaela CZE070717CŠK Dangerous Plzeň
39.Moravcová Eliška CZE022455Cerhenice
Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
39.Nečasová Kristýna CZE039263CDC Vandals Blansko
Lacková Miluše CZE070950Stráž Pod Ralskem
39.Prokýšková Eva CZE000023Klub Ajeto z.s. Praha
Coufalová Kateřina CZE000136Klub Ajeto z.s. Praha
39.Radová Jaroslava CZE056405Žatec
Rainerová Olga CZE066619CŠK Kolinec
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.5.2024 06:34:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement