Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/119)
 NáhledTiskNahoru
MČR dvojice muži (SK&KO)

5.11.2023| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Dvojice muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 119| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
2.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
Chrt Peter CZE055606AZippo team Štít
3.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice
3.Ulrych Jindřich CZE000540ATachov Tankovna Rubín
Krejčí Pavel CZE001218ABlack Panthers Luna M. Lázně
5.Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
Hotový Miroslav CZE039380APanoramix Klášterec nad Ohří
5.Fidler David CZE061743AU Havlů pension Třebenice
Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou
5.Severýn Pavel CZE000203ASavci Hlinsko
Ondráček Martin CZE013375ASavci Hlinsko
5.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň
9.Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov
9.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
Koudelka Miroslav CZE072533BŠkoláci Tipáč Písek
9.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha
9.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
9.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
9.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
9.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
9.Štábl Patrik CZE016309AZlatý Barbaři Praha
Ondrejka Jakub CZE029560Olomouc
17.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
Kadlec Jan CZE071630AŠilingrák Team Brno
17.Brandejs Tomáš CZE011846BŠK Chodov
Horák Zdeněk CZE070537AŠK Riders Holýšov
17.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
17.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
17.Dvořák Jan CZE000462ADC McPuppin's
Harmáček Tomáš CZE044858AŠK Riders Holýšov
17.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor
Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
17.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
Koňařík Petr CZE036991AŠK OKO Plzeň
17.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
17.Kopecký Michal CZE023520CSkarabeus Slatiňany
Tejchman Jiří CZE058604CSkarabeus Slatiňany
17.Krejzlík Dalibor CZE022182ASharks Olomouc
Ondrejka Tomáš CZE028062AZlatý Barbaři Praha
17.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
17.Pašta Petr CZE000041A40+ Trutnov
Gregar Pavel CZE049227AZippo team Štít
17.Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav
17.Strbáček Stanislav CZE000369BHorní Rozptyly Praha
Rathuský Jiří CZE013614ABrilliant Darts Praha
17.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
17.Tomáš Marcel CZE031350AWindson Ostrava
Cupian David CZE032173AWindson Ostrava
33.Bártl David CZE001696ATajfun Darts Havlíčkův Brod
Beneš Petr CZE070315ATajfun Darts Havlíčkův Brod
33.Bartušek Ondřej CZE032974CŠipkaři Lány
Veselý Oldřich CZE061329ACentrála Kameničky
33.Brázdil Tomáš CZE062540CElefant Karviná
Ulík Tomáš CZE070753BElefant Karviná
33.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
33.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
Štěpánek Ondřej CZE033095ALudgeřovice D.C.
33.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
Vašulín Miloš CZE045567A40+ Trutnov
33.Kovařík Pavel CZE017661AElita Jičín
Hájek Tomáš CZE056418AElita Jičín
33.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno
Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno
33.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová
Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová
33.Loula Roman CZE010041ADC Vandals Blansko
Cerhák Erik CZE046266BDC Vandals Blansko
33.Malach Petr CZE010053ALucky Darts Jičín
Ženatý Petr CZE056753ALucky Darts Jičín
33.Naniaš Patrik CZE062299BNo Men Prostějov
Waška Petr CZE063531BO tečku Prostějov
33.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
33.Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
Dostál Petr CZE052889ATulipán Žatec
33.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
Gawlas Adam CZE063388ADC Mustang Brno
33.Pokorný Michal CZE000501ADC FROGS Žabčice
Effenberger Pavel CZE028207Přibice
33.Řezáč Lukáš CZE004463BDC Máchalové Kladno
Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha
33.Skřipský Stanislav CZE022079ALožisková mafie Pšov
Němec Zdeněk CZE032038ALožisková mafie Pšov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.5.2024 23:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.5.2024 00:49:04
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement