Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/115)
 NáhledTiskNahoru
MČR Cricket muži (DKO)

20.11.2009| Olomouc Sigma| Jednotlivci muži| Hráčů: 115| Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
2.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
3.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
4.Martin Peter SVK100840Veľký Meder
5.Trojáček Jaroslav CZE000256Písek
5.Zmelík Oto SVK100467Bratislava
7.Koubek Michal CZE000239BStavba Brno
7.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
9.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
9.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary
9.Kysela Roman CZE000004Plzeň
9.Miklas David CZE000032Strakonice
13.Čaňo Marek CZE000649Moravská Huzová
13.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
13.Fořt David CZE001074AŠK OKO Plzeň
13.Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
17.Chlumský Ondřej CZE002512BVonoklasy 26
17.Horák Jan CZE023812ADart Shooters Hospříz
17.Kapucián Martin CZE000048AThe Badgers Kostelec n/O
17.Kyndl Tomáš CZE000435Vysoké Myto
17.Mrva Aleš CZE000162Adamov
17.Pavlík Radim CZE000419ADC Profin Orlová
17.Pokorný Vlastimil CZE000823AKališníci Evaň
17.Witala Michal CZE006383Havířov
25.Dedek Dušan CZE000112Ostrava-Zábřeh
25.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
25.Kyndl Zdeněk CZE000863Vysoké Mýto
25.Pašta Petr CZE000041A40+ Trutnov
25.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
25.Réda Martin CZE000437Adamov
25.Tomáš Marcel CZE031350AWindson Ostrava
25.XXXKysilka Ondřej
33.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
33.Čožík Karel CZE000526AŽabaři Olomouc
33.Čujdík Michal CZE007272Karviná
33.Daněk Lukáš CZE000160Brno
33.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
33.Holeček Zdeněk CZE029121APiráti Štěpánovice
33.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
33.Hrubý Lukáš CZE030542Jindřichův Hradec
33.Kašpárek Libor CZE021493Hnojice
33.Kolář Petr CZE012749CHospoda U Kupce Tážaly
33.Mňuk Miroslav CZE000695A40+ Trutnov
33.Novotný Jaroslav CZE000586Bystřice nad Pernštejnem
33.Polach Marek CZE000021Frýdek-Místek
33.Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
33.Smolka Miroslav CZE000587BU Havlů pension Třebenice
33.Váňa Jaromír CZE001560Světlá nad Sázavou
49.Abadžiev Richard CZE000702Brno
49.Bednařík Jaromír CZE000189Zlín
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.7.2024 20:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.7.2024 20:58:56
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement