Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/78)
 NáhledTiskNahoru
MČR ženy (DKO)

21.11.2009| Olomouc Sigma| Jednotlivci ženy| Hráček: 78| Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
2.Roháčková Markéta CZE000088AYellov fish
3.Kvasničková Petra WRD007999Beluša
4.Mrňková Markéta CZE000111Olomouc
5.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem
5.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky
7.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
7.Nagyová Katarína SVK100185Považská Bystrica
9.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
9.Bruská Iveta CZE002191Nové Město pod Smrkem
9.Staníková Edita CZE002952Ostrava
9.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno
13.Homolová Lenka CZE020567AStavba Brno
13.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec
13.Šauerová Pavla CZE000506Bílina
13.Venclová Ludmila CZE000778Klub Ajeto z.s. Praha
17.Andresíková Michala CZE033323Mariánské Lázně
17.Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou
17.Fukalová Marcela CZE000460BMýto Ostrava
17.Jandová Radana CZE026496Praha 10
17.Obručová Kateřina CZE020665Praha 4
17.Tomášková Kateřina CZE006270CDC Pracanti Havířov
17.Vojtková Blanka CZE000027Želešice
17.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
25.Evjáková Andrea CZE000207Brno
25.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
25.Kothánková Simona CZE024680BŽelešice
25.Kubečková Martina CZE002703Červený Kostelec
25.Mládková Kateřina CZE007842Pardubice
25.Mráčková Hana CZE000131Přelouč
25.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
25.Venturová Karolína CZE028028Klub Ajeto z.s. Praha
33.Bednaříková Radana CZE000186Zlín
33.Bžochová Vladislava CZE001687DDarts Vaders Litvínov
33.Cejzlarová Jitka CZE000156Trutnov
33.Cejzlarová Veronika CZE000130Trutnov
33.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
33.Horňáčková Dagmar CZE033412Havířov
33.Kabourková Zdeňka CZE000086Teplice
33.Kagelová Renáta CZE002927Oldřichov
33.Koberová Vladimíra CZE000171Třemošná
33.Kozlová Michaela CZE000070Klub Ajeto z.s. Praha
33.Lindová Olga CZE033106
33.Mráčková Jana CZE004291Přelouč
33.Pokorná Kateřina CZE006744Ivančice
33.Stegbauerová Martina CZE014816ADC 180 Chemik Polabec
33.Šinfeltová Andrea CZE000120AKališníci Litoměřice
33.Vaculíková Renata CZE004862Kateřinice
49.Alinčová Romana CZE003859Trhová Kamenice
49.Bartošová Kateřina CZE031311Litovel
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 12.7.2024 16:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 12.7.2024 17:45:53
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement