Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/64)
 NáhledTiskNahoru
MČR ženy (DKO)

17.11.2007| Olomouc Sigma| Jednotlivci ženy| Hráček: 64| Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
2.Roháčková Markéta CZE000088AYellov fish
3.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
4.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
5.Jurtíková Marcela CZE015147Kroměříž 1
5.Kabourková Zdeňka CZE000086Teplice
7.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
7.Gürtler Jana CZE000110Klub Ajeto z.s. Praha
9.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
9.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky
9.Fukalová Marcela CZE000460BMýto Ostrava
9.Tobolová Patricie CZE022651Kozlovice
13.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov
13.Roubínková Hana CZE000243Zlín
13.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec
13.Válková Kamila CZE001071Vsetín
17.Bžochová Vladislava CZE001687DDarts Vaders Litvínov
17.Chudárková Zdeňka CZE003195Tsunami Incinity Vsetín
17.Dočekalová Martina CZE000034DDC Rychlé šipky Bosonohy
17.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
17.Kagelová Renáta CZE002927Oldřichov
17.Kaňovská Jana CZE000107Zlín
17.Mrňková Markéta CZE000111Olomouc
17.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
25.Dostálková Veronika CZE000101Zlín
25.Frnková Barbora CZE003205Dlouhoňovice
25.Grmelová Petra CZE000174DHospůdka Černá cesta Olomouc
25.Jahodová Květuše CZE001266Kopřivnice
25.Kozlová Michaela CZE000070Klub Ajeto z.s. Praha
25.Liptáková Lenka CZE000887ASlezští rytíři Karviná
25.Miková Lucie CZE000408České Budějovice
25.Šauerová Pavla CZE000506Bílina
33.Bednaříková Radana CZE000186Zlín
33.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
33.Cejzlarová Jitka CZE000156Trutnov
33.Cejzlarová Veronika CZE000130Trutnov
33.Coufalová Kateřina CZE000136Klub Ajeto z.s. Praha
33.Giertlová Petra CZE019930Týn nad Vltavou
33.Jirkalová Milena CZE000958Klub Ajeto z.s. Praha
33.Jurková Dagmar CZE000528Kopřivnice
33.Kubečková Martina CZE002703Červený Kostelec
33.Piecuchová Julie CZE006170Český Těšín
33.Snášelová Dana CZE023208
33.Spurná Vlasta CZE001052Olomouc
33.Svatošová Pavla CZE018795Dobřejice 35
33.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno
33.Šinfeltová Andrea CZE000120AKališníci Litoměřice
33.Weissmannová Ivana CZE000904CD.C. Václavovice
49.Antlová Jana CZE007213AKavárka Brno
49.Díková Lenka CZE001567CŠC Iris Havířov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 12.7.2024 13:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 12.7.2024 15:44:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement