Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/127)
 NáhledTiskNahoru
MČR Cricket muži (DKO)

19.11.2010| České Budějovice KD Gerbera| Jednotlivci muži| Hráčů: 127| Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
2.Madej Miroslav CZE021978ASněženka a Machři Hořice
3.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Brno
4.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
5.Pastrňák Michal CZE000324ADC Brooklyn Havířov
5.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
7.Abadžiev Richard CZE000702Brno
7.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
9.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
9.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
9.Dudáš Milan SVK100186Povážská Bystrica
9.Réda Martin CZE000437Adamov
13.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
13.Martin Peter SVK100840Veľký Meder
13.Mrva Aleš CZE000162Adamov
13.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
17.Bali Ondřej CZE000454ADart Shooters Hospříz
17.Bednařík Jaromír CZE000189Zlín
17.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary
17.Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
17.Pašta Petr CZE000041A40+ Trutnov
17.Pospíšil Pavel CZE009539ALegie Praha
17.Sviták Pavel CZE000026AStřelci Český Krumlov
17.Šroubek Pavel CZE000047ABarracudy Olomouc
25.Boldiš Karel CZE000031BDC Alex Sokolov
25.Chlumský Ondřej CZE002512BVonoklasy 26
25.Dominik Roman CZE025622ASupi Dolní Benešov
25.Jílek Dušan CZE010763CKLD Ostrava
25.Kapucián Martin CZE000048AThe Badgers Kostelec n/O
25.Pavlík Radim CZE000419ADC Profin Orlová
25.Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
25.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
33.Bělina Petr CZE000376ADiesel Proboštov
33.Červinka Pavel CZE002976ALegie Praha
33.Gaidečka Petr CZE019461ASupi Dolní Benešov
33.Holeček Zdeněk CZE029121ACrazy České Budějovice
33.Hynčica Petr CZE000080Hranice 1
33.Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov
33.Matoušek Petr CZE006484BFrčáci Ivančice
33.Plítek Ondřej CZE004207AKlášterní Mniši Slatiňany
33.Prokop Pavel CZE022608BB.A.F. !!! Ostrava
33.Řezníček Zdeněk CZE034336Jetřichovice
33.Strbáček Stanislav CZE000369BHorní Rozptyly Praha
33.Tomáš Marcel CZE031350AWindson Ostrava
33.Váňa Jaromír CZE001560Světlá nad Sázavou
33.Zalaba Petr CZE004236BRumoví pralinky
33.Zapletal Zdeněk CZE000166BChalupáři Slaný
33.Zmelík Oto SVK100467Bratislava
49.Andresik Radek CZE000382AVokurky Mariánské Lázně
49.Buřič Jan CZE000639AŠK Plzeňka Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 11:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 21:33:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement