Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/94)
 NáhledTiskNahoru
MČR ženy (DKO)

20.11.2010| České Budějovice KD Gerbera| Jednotlivci ženy| Hráček: 94| Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Bruská Iveta CZE002191Nové Město pod Smrkem
2.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
3.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
4.Chmelíková Hana CZE032935Jaroměř
5.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
5.Hessová Zuzana CZE030259Cheb
7.Dvořáková Šárka CZE020882Jindřichův Hradec
7.Vojtková Blanka CZE000027Želešice
9.Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou
9.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem
9.Mrňková Markéta CZE000111Olomouc
9.Staníková Edita CZE002952Ostrava
13.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky
13.Fukalová Marcela CZE000460BMýto Ostrava
13.Roháčková Markéta CZE000088AYellov fish
13.Šauerová Pavla CZE000506Bílina
17.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
17.Belšánová Helena CZE033137Praha 10
17.Jandová Radana CZE026496Praha 10
17.Kačenová Alžběta CZE020831
17.Kaňovská Jana CZE000107Zlín
17.Obručová Kateřina CZE020665Praha 4
17.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec
17.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno
25.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
25.Konopásková Petra CZE007989Písek
25.Kothánková Simona CZE024680BŽelešice
25.Lindová Olga CZE033106
25.Nagyová Katarína SVK100185Považská Bystrica
25.Pavlíková Alena CZE013438Přerov
25.Reilová Jitka CZE000132Praha 9
25.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
33.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
33.Benedíková Světlana 1986CZE015116Moravský Písek
33.Buczková Dáša CZE027263Vyšný
33.Chalupová Petra CZE033692ADC Texas Cheb
33.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
33.Dočekalová Martina CZE000034DDC Rychlé šipky Bosonohy
33.Drábková Dagmar CZE037932Vroutek
33.Emlerová Pavla CZE002922Klub Ajeto z.s. Praha
33.Kagelová Renáta CZE002927Oldřichov
33.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
33.Kosinová Milena CZE036431Těchoraz
33.Madejová Vlasta CZE022510Hořice na Šumavě
33.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
33.Nykodemová Petra CZE029355BPraha 4
33.Spurná Vlasta CZE001052Olomouc
33.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov
49.Andresíková Michala CZE033323Mariánské Lázně
49.Bžochová Vladislava CZE001687DDarts Vaders Litvínov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.7.2024 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.7.2024 23:52:14
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement