Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/233)
 NáhledTiskNahoru
MČR muži (DKO)

20.11.2010| České Budějovice KD Gerbera| Jednotlivci muži| Hráčů: 233| Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Brno
2.Kysela Roman CZE000004Plzeň
3.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
4.Kristin Luděk CZE000128BKostelníci Staré Hodějovice
5.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
5.Vorsa Jiří CZE000002AAdalbertus Medlov
7.Pašta Petr CZE000041A40+ Trutnov
7.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
9.Krtička Luboš CZE000257BDC Kameňák Plzeň
9.Madej Miroslav CZE021978ASněženka a Machři Hořice
9.Schneider Petr CZE006860AMaston - jih Ostrava
9.Zmelík Oto SVK100467Bratislava
13.Dudáš Milan SVK100186Povážská Bystrica
13.Mihálik Pavel CZE006508Kardašova Řečice
13.Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
13.Sviták Pavel CZE000026AStřelci Český Krumlov
17.Abadžiev Richard CZE000702Brno
17.Bali Ondřej CZE000454ADart Shooters Hospříz
17.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
17.Danda Jiří CZE000196Litoměřice
17.Mrva Aleš CZE000162Adamov
17.Prokop Pavel CZE022608BB.A.F. !!! Ostrava
17.XXXBujáček Pavel
17.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
25.Holeček Zdeněk CZE029121APiráti Štěpánovice
25.Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
25.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
25.Pastrňák Michal CZE000324ADC Brooklyn Havířov
25.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
25.Škůrek Zdeněk CZE000188AŠvejci České Budějovice
25.Šmejda Michal CZE001960AZa Vodou Litomyšl
25.Trojáček Jaroslav CZE000256Písek
33.Buřič Jan CZE000639AŠK Plzeňka Praha
33.Chrobok Radek CZE005861Grygov
33.Fořt David CZE001074AŠK OKO Plzeň
33.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
33.Miller Miroslav CZE000040AMatouš Team Slavče
33.Pavlík Radim CZE000419ADC Profin Orlová
33.Pelletschek Karel CZE010143Štědrá
33.Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
33.Pospíšil Pavel CZE009539ALegie Praha
33.Réda Martin CZE000437Adamov
33.Rýpar Martin CZE000030ADC Mustang Brno
33.Sedláček Miroslav CZE008453AHradec Králové 6
33.Souček Petr CZE010229BStřelci Český Krumlov
33.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
33.Šimandl Kamil CZE008755AŠK OKO Plzeň
33.Zdeněk Karel CZE004124BDC Texas Cheb
49.Andresik Radek CZE000382AVokurky Mariánské Lázně
49.Bareš Ondřej CZE029631Světlá nad Sázavou
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.7.2024 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.7.2024 00:08:52
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement