Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/283)
 NáhledTiskNahoru
MČR muži (DKO)

15.11.2008| České Budějovice KD Gerbera| Jednotlivci muži| Hráčů: 283| Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
2.Pavlík Radim CZE000419ADC Profin Orlová
3.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary
4.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
5.Kapucián Martin CZE000048AThe Badgers Kostelec n/O
5.Turinský Petr CZE000050České Budějovice
7.Bali Michal CZE007049ALožisková mafie Pšov
7.Dlab Josef CZE000097(Čerti na Ještědu)
9.Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov
9.Miklas David CZE000032Strakonice
9.Pastrňák Michal CZE000324ADC Brooklyn Havířov
9.Škantár Martin SVK100044Brezno
13.Čožík Karel CZE000526AŽabaři Olomouc
13.Dedek Dušan CZE000112Ostrava-Zábřeh
13.Martin Peter SVK100840Veľký Meder
13.Moser Michal CZE000118AStřelci Český Krumlov
17.Holeček Zdeněk CZE029121ACrazy České Budějovice
17.Kabaja Jiří CZE000035Opava
17.Miller Miroslav CZE000040AMatouš Team Slavče
17.Pašta Petr CZE000041A40+ Trutnov
17.Polach Marek CZE000021Frýdek-Místek
17.Příhoda František CZE000457AManíci Frýdek-Místek
17.Štoksa Ondřej CZE003761Praha 7
17.Zmelík Oto SVK100467Bratislava
25.Čaňo Marek CZE000649Moravská Huzová
25.Kantor Jaroslav CZE009375ADC Žíla Chodov
25.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
25.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
25.Schieferdecker Václav 1991CZE000255ALožisková mafie Pšov
25.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
25.Šebek Miroslav CZE000009Komárov
25.Zalaba Petr CZE004236BRumoví pralinky
33.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
33.Kalianko Šimon CZE000094Trhové Sviny
33.Krátký Karel CZE004580
33.Kristin Luděk CZE000128BKostelníci Staré Hodějovice
33.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
33.Malý Petr 1975CZE009023BDC Podlesáci Králův Dvůr
33.Mojžíšek Lumír CZE006703Liberec
33.Nežádal Vít CZE000397Vysoké Mýto
33.Novotný Jaroslav CZE000586Bystřice nad Pernštejnem
33.Pečínka Jan CZE000760Moravská Ostrava
33.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
33.Povolný Karel CZE000663A40+ Trutnov
33.Rotyka Tomáš CZE000356BDC Vagabond Rokycany
33.Trojáček Jaroslav CZE000256Písek
33.Větrovský Stanislav CZE000440DŠK Dangerous Plzeň
33.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
49.Bílek Roman CZE002274BVonoklasy 26
49.Brzobohatý Zdeněk CZE000827BStrawberry Žatec
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 12.7.2024 13:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 12.7.2024 15:43:16
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement