Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/72)
 NáhledTiskNahoru
MČR ženy (DKO)

15.11.2008| České Budějovice KD Gerbera| Jednotlivci ženy| Hráček: 72| Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Roháčková Markéta CZE000088AYellov fish
2.Liptáková Lenka CZE000887ASlezští rytíři Karviná
3.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
4.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
5.Bruská Iveta CZE002191Nové Město pod Smrkem
5.Mrňková Markéta CZE000111Olomouc
7.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
7.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno
9.Dvořáková Šárka CZE020882Jindřichův Hradec
9.Giertlová Petra CZE019930Týn nad Vltavou
9.Holická Antonová Martina CZE000652Hradecká Šipka
9.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
13.Codlová Helena CZE000211Klub Ajeto z.s. Praha
13.Kabourková Zdeňka CZE000086Teplice
13.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
13.Staníková Edita CZE002952Ostrava
17.Bžochová Vladislava CZE001687DDarts Vaders Litvínov
17.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky
17.Fukalová Marcela CZE000460BMýto Ostrava
17.Hucková Renata CZE000164České Budějovice
17.Jurtíková Marcela CZE015147Kroměříž 1
17.Obručová Kateřina CZE020665Praha 4
17.Spurná Vlasta CZE001052Olomouc
17.Šauerová Pavla CZE000506Bílina
25.Kagelová Renáta CZE002927Oldřichov
25.Kaňovská Ludmila CZE000043Uherské Hradiště
25.Koberová Vladimíra CZE000171Třemošná
25.Nedvědová Drahomíra CZE000654Netolice
25.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec
25.Veselá Marcela CZE000199Hradec Králové
25.Vojtková Blanka CZE000027Želešice
25.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
33.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
33.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
33.Čížková Štěpánka CZE002196České Budějovice
33.Faierajzlová Marie CZE022622Praha 3
33.Homolová Lenka CZE020567AStavba Brno
33.Ilenčíková Jana CZE000062AStrawberry Žatec
33.Kaňovská Jana CZE000107Zlín
33.Kľocová Kateřina CZE023695Český Krumlov
33.Kroupová Martina CZE000184České Budějovice
33.Nagyová Katarína SVK100185Považská Bystrica
33.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
33.Nováková Jana CZE000544Veselí nad Lužnicí
33.Schiffnerová Jaroslava CZE000140Čerčany
33.Šimůnková Veronika CZE000520České Budějovice
33.Venclová Ludmila CZE000778Klub Ajeto z.s. Praha
33.Venturová Karolína CZE028028Klub Ajeto z.s. Praha
49.Altmanová Gabriela CZE007062Litoměřice
49.Březinová Nikola CZE029564Humpolec
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 12.7.2024 13:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 12.7.2024 15:38:27
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement