Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/100)
 NáhledTiskNahoru
MČR muži

6.11.2021| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Hráčů: 100| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
2.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
3.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
3.Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít
5.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
5.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
5.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
5.Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
9.Červinka Pavel CZE002976ALegie Praha
9.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
9.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
9.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
9.Mašek Alexander CZE016972AHradec Králové
9.Materna Tomáš CZE062422APrevíti Praha
9.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
9.Vondrák Petr CZE046414ABowling club & bar Frýdlant
17.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
17.Cvrček Tomáš CZE062413AŠenkýři
17.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
17.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor
17.Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Evaň
17.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
17.Hotový Miroslav CZE039380APanoramix Klášterec nad Ohří
17.Jeníček Petr CZE015787AMilenov
17.Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha
17.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek
17.Novotný Tibor CZE057130ADC Speed Flies Kostelec nad Labem
17.Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
17.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
17.Vácha Martin CZE000293ABo.Co Fifejdy
17.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
17.Záruba David CZE038712A(Ložisková mafie Pšov)
33.Albert Vít CZE049037AŠvejci České Budějovice
33.Babuka Lukáš CZE030381ADEXTEROUS Krásný Les
33.Bartušek Ondřej CZE032974CŠipkaři Lány
33.Boček Petr CZE002016BDC Málka Orlová
33.Bordáč Jan CZE000329BDC Rožmitál na Šumavě
33.Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice
33.Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
33.Čáp Tomáš CZE024596BOstré hroty Čelákovice
33.Černý Pavel CZE056911AŠK Nola Vilémov
33.Daňko Jakub CZE054588ADEXTEROUS Krásný Les
33.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
33.Dvořák Tomáš CZE066837BThe Rats Šumperk
33.Havlík Michal CZE061940BSlezští rytíři Karviná
33.Kašpar Jakub 1990CZE008157AKaspec Libina
33.Kos Matouš CZE063561ALegie Praha
33.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová
33.Linek Adam CZE050142BHorní Rozptyly Praha
33.Louda Petr CZE006905Přeštice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.7.2024 00:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.7.2024 00:47:05
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement