Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/110)
 NáhledTiskNahoru
MČR Cricket muži (DKO)

18.11.2011| Králíky u N. Bydžova KD| Jednotlivci muži| Hráčů: 110| Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Pašta Petr CZE000041A40+ Trutnov
2.Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
3.Abadžiev Richard CZE000702Brno
4.Pavlík Radim CZE000419ADC Profin Orlová
5.Humpula František CZE040919Krnov
5.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
7.Réda Martin CZE000437Adamov
7.Tretera Ivo CZE000517Vracovice
9.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
9.Madej Miroslav CZE021978ASněženka a Machři Hořice
9.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
9.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
13.Jaroš Karel CZE021925ADC Domanín
13.Jílek Dušan CZE010763CKLD Ostrava
13.Kapucián Martin CZE000048AThe Badgers Kostelec n/O
13.Pastrňák Michal CZE000324ADC Brooklyn Havířov
17.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
17.Hemek Oldřich CZE015941BKozojedy
17.Hlavatý Tomáš CZE000782ASgt. Pepik's Band Praha
17.Kysela Roman CZE000004Plzeň
17.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
17.Mrva Aleš CZE000162Adamov
17.Oplt Michal CZE001253K. Vary
17.Pospíšil Pavel CZE009539ALegie Praha
25.Bednařík Jaromír CZE000189Zlín
25.Chlumský Ondřej CZE002512BVonoklasy 26
25.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary
25.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
25.Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha
25.Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
25.Řezníček Zdeněk CZE034336Jetřichovice
25.Štulajter Josef CZE007337CDC Top Citrus Čachovice
33.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
33.Čečelický Miroslav CZE000476Most
33.Čožík Karel CZE000526AŽabaři Olomouc
33.Ebel Michal CZE000124Ústěk
33.Fořt David CZE001074AŠK OKO Plzeň
33.Korda Pavel ml. CZE008983ABlack Horses Pardubice
33.Kuchta Vladimír CZE001510ALitomyšl
33.Kvapil David CZE025929ATruhles Hradec Králové
33.Severýn Pavel CZE000203ASavci Hlinsko
33.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
33.Svoboda Jiří CZE000443Tachov
33.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
33.Šimandl Kamil CZE008755AŠK OKO Plzeň
33.Šmejda Michal CZE001960AZa Vodou Litomyšl
33.Šulc Václav CZE000245BKorbel Most
33.XXXPatera Patrik
49.Bareš Ondřej CZE029631Světlá nad Sázavou
49.Cimbál Pavel CZE031832Jičín
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 11:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 20:33:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement