Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/232)
 NáhledTiskNahoru
MČR muži (DKO)

13.11.2004| Velká Chuchle| Jednotlivci muži| Hráčů: 232| Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Miklas David CZE000032Strakonice
2.Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov
3.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
3.Valenta Miloš CZE000624Dobrá Voda
5.Fibrich Viktor CZE000028Hroznětín
5.Jíra Petr CZE001297ATequila Hrádek nad Nisou
5.Martin Peter SVK100840Veľký Meder
5.Schulz Radek CZE006973Dolní Břežany
9.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
9.Jeníček Jiří CZE000090Roztoky u Prahy
9.Kapucián Martin CZE000048AThe Badgers Kostelec n/O
9.Majer Jan CZE000565Jihlava
9.Navrátil Miloslav CZE000103Sepekov
9.Škůrek Zdeněk CZE000188AŠvejci České Budějovice
9.Šnajberk Václav CZE006339BStrawberry Žatec
9.Zikmund Jiří CZE003473Litoměřice
17.Andreovský Josef CZE000014Rokycany
17.Benischko Roman CZE000001Zlín
17.Cíza Milan CZE006250Březnice
17.Fischer Pavel CZE000012BRychlé šípy Tábor
17.Hochman Pavel 1978CZE006947Plzeň
17.Hrubý Tomáš CZE000045Prostějov
17.Jirkal Pavel CZE000154Praha 7
17.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
17.Kysela Roman CZE000004Plzeň
17.Mauer Jaroslav CZE000144Frýdlant v Čechách
17.Mikeš Petr CZE001349Karlovy Vary
17.Mrázek Stanislav CZE001251Příbram VII
17.Račický Josef CZE000340Prušánky
17.Solařík David CZE000634BStiflerovci Praha
17.Vaňásek Jaroslav CZE000818Srnín
17.Zadražil Vladimír CZE000852ATJ Dušejov 2000
33.Andres Martin CZE000271Roztoky u Prahy
33.Bali Ondřej CZE000454ADart Shooters Hospříz
33.Boldiš Karel CZE000031BDC Alex Sokolov
33.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
33.Bukač Viktor CZE000405Praha 9
33.Čadek Roman CZE000042AZákeřňáci DC Praha
33.Čermák David CZE000265ADC Red Barons Plzeň
33.Dostál Radek CZE000514ADragon Darts Jihlava
33.Hrubý Karel CZE000290Lomnice nad Lužnicí
33.Hudík Zdeněk CZE000261CPremier League Bar Praha
33.Kabaja Jiří CZE000035Opava
33.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary
33.Logner Vilém CZE000149BDC Kryplos Praha
33.Novák Petr CZE000060BBombarder Střelná
33.Petricius Radek CZE008429Kroměříž
33.Písařovič Petr CZE000391BDC Pardál Rokycany
33.Pivoňka Marek CZE001646Praha 8
33.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 12.7.2024 13:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 12.7.2024 16:29:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement