Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/130)
 NáhledTiskNahoru
MČR Cricket muži (DKO)

16.11.2012| Děčín KD Střelnice| Jednotlivci muži| Hráčů: 130| Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
2.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Brno
3.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
4.Humpula František CZE040919Krnov
5.Abadžiev Richard CZE000702Brno
5.Spálenský Josef CZE007623Pardubice
7.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
7.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
9.Danda Jiří CZE000196Litoměřice
9.Hynčica Petr CZE000080Hranice 1
9.Jílek Dušan CZE010763CKLD Ostrava
9.Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
13.Andresik Radek CZE000382AVokurky Mariánské Lázně
13.Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
13.Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
13.Rajman Richard CZE006172AMexiko Chomutov
17.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
17.Drobík Aleš CZE010545Ludgeřovice
17.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
17.Madej Miroslav CZE021978ASněženka a Machři Hořice
17.Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
17.Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
17.Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
17.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
25.Dedek Dušan CZE000112Ostrava-Zábřeh
25.Hájek Jiří CZE036594BDenisa Bohušovice
25.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
25.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
25.Moser Michal CZE000118AStřelci Český Krumlov
25.Pašta Petr CZE000041A40+ Trutnov
25.Tomáš Marcel CZE031350AWindson Ostrava
25.Zvelebil Václav CZE003797Praha 4
33.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
33.Čadek Roman CZE000042AZákeřňáci DC Praha
33.Hájek Tomáš CZE036305AKališníci Litoměřice
33.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
33.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
33.Hronek Stanislav CZE001494Lišov
33.Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov
33.Malinský Josef CZE001347ASavci Hlinsko
33.Pavlík Radim CZE000419ADC Profin Orlová
33.Plítek Ondřej CZE004207AKlášterní Mniši Slatiňany
33.Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
33.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
33.Šebesta Filip CZE035999ADevastators Brno
33.Šulc Václav CZE000245BKorbel Most
33.Trenkler Martin CZE010311Praha 4
33.Ventura René CZE003777DDC Kačamba Praha
49.Hübner David CZE020124AZákeřňáci DC Praha
49.Jamrož Jiří CZE040386ASDH Florián Proskovice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 11:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 21:01:13
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement