Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-47/47)
 NáhledTiskNahoru
MČR Cricket ženy (DKO)

16.11.2012| Děčín KD Střelnice| Jednotlivci ženy| Hráček: 47| Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
2.Bruská Iveta CZE002191Nové Město pod Smrkem
3.Roháčková Markéta CZE000088AYellov fish
4.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky
5.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
5.Kaňovská Jana CZE000107Zlín
7.Březinová Petra CZE008314CŠK Střelky Veltruby
7.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
9.Čapková Martina CZE011716Stařeč
9.Hergethová Jana CZE025805Karlovy Vary
9.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
9.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno
13.Hlavatá Zdena CZE000734CTulipán Žatec
13.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
13.Nykodemová Petra CZE029355BPraha 4
13.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
17.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
17.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem
17.Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
17.Kovářová Zuzana CZE022408Dřevohostice
17.Madejová Vlasta CZE022510Hořice na Šumavě
17.Solnařová Martina CZE036655ABest of Litoměřice
17.Sukupová Jana CZE036070BKorunky Kolín
17.Zápotocká Beáta CZE031613Veltruby
25.Bečková Pavla CZE029391Brno
25.Jandová Radana CZE026496Praha 10
25.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
25.Pohanková Lenka CZE019019Plzeň
25.Radová Karla CZE000873AMostecký Most
25.Šimíková Pavla CZE010268BKorunky Kolín
25.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov
25.Venturová Karolína CZE028028Klub Ajeto z.s. Praha
33.Andresíková Michala CZE033323Mariánské Lázně
33.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
33.Koháková Ivana CZE027892D5 Avenue Praha
33.Kolářová Jiřina CZE024578CKopeček Děčín
33.Lindová Olga CZE033106
33.Macharová Eva CZE002705Benešov n/Pl.
33.Marková Tereza CZE000613ASuper Ženy České Budějovice
33.Mykhaylova Anastasiya CZE038013Brno
33.Nečasová Veronika CZE038755Brno
33.Šauerová Pavla CZE000506Bílina
33.Vašková Ivana CZE033508CAC Star-Arena Chodov
33.Weidlová Jana CZE000264Trutnov
33.Zábranská Kateřina CZE033128BHrozen Ploskovice
33.Zdvíhalová Michaela CZE023043
33.Zoulková Jana CZE033704
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 11:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 21:40:52
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement