Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/258)
 NáhledTiskNahoru
MČR muži (DKO)

17.11.2012| Děčín KD Střelnice| Jednotlivci muži| Hráčů: 258| Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
2.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
3.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
4.Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
5.Bednařík Jaromír CZE000189Zlín
5.Moser Michal CZE000118AStřelci Český Krumlov
7.Hronek Stanislav CZE001494Lišov
7.Rajman Richard CZE006172AMexiko Chomutov
9.Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Evaň
9.Hynčica Petr CZE000080Hranice 1
9.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
9.Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
13.Jirkal Pavel CZE000154Praha 7
13.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
13.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
13.Šebesta Filip CZE035999ADevastators Brno
17.Glogovský František ml. CZE000085AMostecký Most
17.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
17.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
17.Krtička Luboš CZE000257BDC Kameňák Plzeň
17.Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
17.Réda Martin CZE000437Adamov
17.Šulc Václav CZE000245BKorbel Most
17.Židlický Zbyněk CZE011651APlatanský nerv Praha
25.Čadek Roman CZE000042AZákeřňáci DC Praha
25.Dlab Josef CZE000097(Čerti na Ještědu)
25.Engel Jan CZE001158AMostecký Most
25.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
25.Jílek Dušan CZE010763CKLD Ostrava
25.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Brno
25.Lichtenberg Miloslav CZE001913ASavci Hlinsko
25.Slusarčík Miroslav CZE000223AMetro music club
33.Abadžiev Richard CZE000702Brno
33.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
33.Andresik Radek CZE000382AVokurky Mariánské Lázně
33.Čipera Radek CZE034376BZákeřňáci DC Praha
33.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor
33.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
33.Kostelka Martin CZE019339BStefanplus Brno
33.Kovařík Jaroslav CZE015161Zlín
33.Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov
33.Mauer Jaroslav CZE000144Frýdlant v Čechách
33.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
33.Pavlík Radim CZE000419ADC Profin Orlová
33.Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
33.Vaja Martin CZE030878Ústí nad Labem 7
33.Zajíc Martin CZE031655BArsenal Most
33.Zeman Josef CZE003793Krupka
49.Adelt Tomáš CZE016079Hošťka
49.Antl Tomáš CZE002264AKavárka Brno
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.7.2024 23:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.7.2024 23:09:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement