Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/73)
 NáhledTiskNahoru
MČR ženy (DKO)

17.11.2012| Děčín KD Střelnice| Jednotlivci ženy| Hráček: 73| Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
2.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
3.Bruská Iveta CZE002191Nové Město pod Smrkem
4.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
5.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
5.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
7.Macurová Veronika CZE035660CŠC Iris Havířov
7.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov
9.Hergethová Jana CZE025805Karlovy Vary
9.Radová Karla CZE000873AMostecký Most
9.Roháčková Markéta CZE000088AYellov fish
9.Venturová Karolína CZE028028Klub Ajeto z.s. Praha
13.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
13.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
13.Kaňovská Jana CZE000107Zlín
13.Pilnáčková Kateřina CZE039323BStrawberry Žatec
17.Čapková Martina CZE011716Stařeč
17.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
17.Madejová Vlasta CZE022510Hořice na Šumavě
17.Nykodemová Petra CZE029355BPraha 4
17.Sukupová Jana CZE036070BKorunky Kolín
17.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno
17.Vachulková Helena CZE014975DDC Barbar's Praha
17.Vašková Ivana CZE033508CAC Star-Arena Chodov
25.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
25.Bečková Pavla CZE029391Brno
25.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem
25.Čerešňová Pavlína CZE033248Havířov
25.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
25.Petrlíková Lenka CZE000679Černčice
25.Vymazalová Andrea CZE003539Bouzov
25.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
33.Belšánová Helena CZE033137Praha 10
33.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
33.Březinová Petra CZE008314CŠK Střelky Veltruby
33.Cejzlarová Jitka CZE000156Trutnov
33.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky
33.Husáková Alžběta CZE000428AAsterix Nový Bor
33.Javorková Petra CZE039499CDC Motorfans Č. Budějovice
33.Koyšová Klára CZE041289Klub Ajeto z.s. Praha
33.Kozáková Michaela CZE000568Třebívlice
33.Malinovská Hana CZE041573CPohodáři Praha
33.Moučková Jiřina CZE024721Děčín
33.Pohanková Lenka CZE019019Plzeň
33.Prokýšková Eva CZE000023Klub Ajeto z.s. Praha
33.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
33.Soukalová Dagmar CZE032837Troubsko
33.Weidlová Jana CZE000264Trutnov
49.Hálová Kateřina CZE020007Jirkov
49.Hlavatá Zdena CZE000734CTulipán Žatec
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.7.2024 23:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.7.2024 23:23:09
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement