Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/52)
 NáhledTiskNahoru
MČR Cricket ženy

4.11.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 52| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
2.Liptáková Lenka CZE000887ASlezští rytíři Karviná
3.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
3.Votavová Anna CZE054375A(Jen Tak Libín)
5.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
5.Grygarová Vendula CZE057732ADC PreDARTors Ostrava
5.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
5.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
9.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
9.Čechová Kateřina CZE064386AFormanský Dravci Jihlava
9.Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov
9.Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava
9.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
9.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
9.Pindiaková Zdeňka CZE063636CRytíři Jirkov
9.Šnejdarová Jitka CZE060106ASgt. Pepik's Band Praha
17.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
17.Boumová Kateřina CZE056851CKorbel II Litvínov
17.Dvořáková Hana CZE066966Přerov
17.Havlová Marie CZE060434ARychlý hroty Praha
17.Hipíková Adéla CZE068403CDC Esa Ostrava
17.Homolová Lenka CZE020567AStavba Brno
17.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
17.Kašparová Veronika CZE054811ABest of Litoměřice
17.Laníková Hana CZE064819DPitbull Senice na Hané
17.Makkaiová Šárka CZE061375DDarda Radim
17.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
17.Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary
17.Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
17.Vranková Julie CZE062101ASport Bar Atláč Přerov
17.Vybíralová Irena CZE066777CThe Snakes Šumperk
17.Waldhauserová Naděžda CZE045383AHrušky Litvínov
33.Beranová Michaela CZE070717CŠK Dangerous Plzeň
33.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
33.Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
33.Douchová Iva CZE055585BCPZ Cvrčovice
33.Hermanová Kateřina CZE065746CTěsně vedle Brno
33.Hošková Drahoslava CZE021005Řevničov
33.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
33.Kubíková Pavla CZE030187BMostecký Most
33.Nečasová Kristýna CZE039263CDC Vandals Blansko
33.Nepilová Tereza CZE074139Neratovice
33.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
33.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
33.Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary
33.Rosíková Alena CZE031703BProdarts club Lipník nad Bečvou
33.Roubíková Anna CZE062850ABastards DC Praha
33.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
33.Šímová Veronika CZE073755AŠK Sušice
33.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 11:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 21:27:37
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement