Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/143)
 NáhledTiskNahoru
MČR Cricket muži

4.11.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 143| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Urbánek Petr CZE035690AWindson Ostrava
2.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
3.Procházka Filip CZE050596AZlatý Barbaři Praha
3.Záruba David CZE038712A(Ložisková mafie Pšov)
5.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno
5.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
5.Mašek Alexander CZE016972AHradec Králové
5.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno
9.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
9.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
9.Kos Matouš CZE063561ALegie Praha
9.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk
9.Schejbal Martin CZE052815ALegie Praha
9.Souček Petr CZE010229BStřelci Český Krumlov
9.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
9.Štola Ondřej CZE036567AChocerady
17.Bender Martin CZE045588ATJ Dušejov 2000
17.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno
17.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
17.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
17.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
17.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava
17.Jakel Tomáš CZE026681APanteři Hranice
17.Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav
17.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
17.Palij Anatolij CZE057516ABukovina
17.Petrželka Miloš CZE054766AŠK Sušice
17.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
17.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
17.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
17.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
17.Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk
33.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
33.David Karel CZE004342CKorbel II Litvínov
33.Dostál Petr CZE052889ATulipán Žatec
33.Durčák Petr CZE070025BXPneu Orlová
33.Effenberger Pavel CZE028207Argueros Přibice
33.Fiala Matěj CZE060241ABarracudy Olomouc
33.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
33.Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina
33.Konůpek Pavel CZE064668BBistro Kožušany
33.Kroužek Lukáš CZE063090AFRIENDS Praha
33.Kubík Petr CZE002084BMostecký Most
33.Malaník Marek CZE020012BDravci Supíkovice
33.Markovič Peter CZE004020BXPneu Orlová
33.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
33.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
33.Novotný Tibor CZE057130ADC Speed Flies Kostelec nad Labem
33.Pawlita Ondřej CZE054678BŠipkaři Od Dejva Orlová
33.Pecha Ondřej CZE044177ALegie Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 11:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 21:08:58
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement