Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/95)
 NáhledTiskNahoru
MČR ženy

5.11.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 95| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Votavová Anna CZE054375A(Jen Tak Libín)
2.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
3.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
3.Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
5.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
5.Čechová Kateřina CZE064386AFormanský Dravci Jihlava
5.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
5.Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
9.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
9.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
9.Pindiaková Zdeňka CZE063636CSpot Jirkov
9.Plevová Jana CZE050557BŘízci z Výškovic
9.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
9.Roubíková Anna CZE062850ABastards DC Praha
9.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
9.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové
17.Beutelová Lenka CZE019261CPohodáři Olomouc
17.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
17.Boumová Kateřina CZE056851CKorbel II Litvínov
17.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
17.Grygarová Vendula CZE057732ADC PreDARTors Ostrava
17.Havlová Marie CZE060434ARychlý hroty Praha
17.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov
17.Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava
17.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
17.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
17.Leváková Andrea CZE070342CSponzoři Ostrava
17.Marksová Blanka CZE003507DSkokani Trutnov
17.Polomová Veronika CZE037440BDC Žíla Chodov
17.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
17.Waldhauserová Naděžda CZE045383AHrušky Litvínov
17.Závorová Markéta CZE052749AKlub Ajeto z.s. Praha
33.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
33.Beranová Michaela CZE070717CŠK Dangerous Plzeň
33.Boháčová Lucie CZE059353BCerberos Netín
33.Dolanská Lucie CZE062703DŠK Lotři ze Sladovnický
33.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
33.Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
33.Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
33.Hanusová Helena CZE071377COrli Orlová
33.Homolová Leontýna Rozárie CZE069614CStavba Brno
33.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
33.Jelínková Leona CZE067454DThe Forge Varnsdorf
33.Jirsová Kateřina CZE059482BKandráčovci Kolín
33.Kastner Morris Michaela CZE073256CDC McPuppin's
33.Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov
33.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
33.Křepelková Simona CZE048773BDříteň
33.Laníková Hana CZE064819DPitbull Senice na Hané
33.Liptáková Lenka CZE000887ASlezští rytíři Karviná
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.7.2024 23:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.7.2024 23:29:49
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement