Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/272)
 NáhledTiskNahoru
MČR muži

5.11.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 272| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
2.Pejcha Martin CZE028534ADC 180 Chemik Polabec
3.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
3.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
5.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
5.Mašek Alexander CZE016972AHradec Králové
5.Procházka Filip CZE050596AZlatý Barbaři Praha
5.Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít
9.Albert Vít CZE049037AŠvejci České Budějovice
9.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
9.Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice
9.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
9.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
9.Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
9.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
9.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
17.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
17.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
17.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno
17.Dobrocký Jiří CZE000582ADarts Bohumín
17.Effenberger Pavel CZE028207Argueros Přibice
17.Fiala Matěj CZE060241ABarracudy Olomouc
17.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor
17.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
17.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
17.Kos Matouš CZE063561ALegie Praha
17.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk
17.Matějíčný Radek CZE009463AZippo team Štít
17.Mráz Zdeněk CZE029516AKozlíci Prachatice
17.Štola Ondřej CZE036567AChocerady
17.Vach Josef CZE001834BSedmá rota Praha
17.Zajíc Martin CZE031655BArsenal Most
33.Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
33.Berky David CZE056236APDC Hluboká u Borovan
33.Brandejs Tomáš CZE011846BŠK Chodov
33.Folejtar Štěpán CZE071065AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
33.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava
33.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
33.Hotový Miroslav CZE039380APanoramix Klášterec nad Ohří
33.Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav
33.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov
33.Klejna Tomáš CZE054365ADC Cannabis Tábor
33.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
33.Kulhánek Petr CZE064471DKlub Ajeto z.s. Praha
33.Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha
33.Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
33.Materna Tomáš CZE062422APrevíti Praha
33.Neužil Miroslav CZE052586BŠK Křižáci Barrandov
33.Palij Anatolij CZE057516ABukovina
33.Pelan Jiří CZE068381BŠK Lotři ze Sladovnický
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.7.2024 00:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.7.2024 01:10:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement