Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-47/47)
 NáhledTiskNahoru
MČR Cricket ženy

27.9.2019| Kladno - Dům kultury| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Hráček: 47| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
2.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
3.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
3.Vojtková Blanka CZE000027Želešice
5.Cihelková Martina CZE024118ASedmá rota Praha
5.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
5.Radová Karla CZE000873AMostecký Most
5.Sedláčková Jana CZE047936Brno
9.Adámková Vanda CZE054583CŠK Záryby
9.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
9.Dlouhá Barbora CZE060521
9.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
9.Kothánková Simona CZE024680BŽelešice
9.Kovářová Jana CZE046805BWFS Evaň
9.Liptáková Lenka CZE000887ASlezští rytíři Karviná
9.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
17.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
17.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
17.Čechová Romana CZE021772DStaré páky Luštěnice
17.Douchová Iva CZE055585BCPZ Cvrčovice
17.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
17.Hálová Kateřina CZE020007Jirkov
17.Hergetová Monika CZE031649Praha 4
17.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
17.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
17.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
17.Melicharová Nela CZE057628BVelký Třebešov
17.Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby
17.Šikolová Šárka CZE055144CGripeni Liberec
17.Šlabjarová Pavla CZE054568CKapitán Duchcov
17.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov
17.Waldhauserová Naděžda CZE045383AHrušky Litvínov
33.Handlová Klára CZE053800A
33.Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov
33.Kovářová Nikola CZE046808BWFS Evaň
33.Krajčo Jana CZE055052BŠkoláci Tipáč Písek
33.Křístková Svatava CZE057622CŘízci z Výškovic
33.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
33.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
33.Melicharová Nicol CZE056427BVelký Třebešov
33.Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary
33.Pokorná Bronislava CZE056495Horní Bříza
33.Pokorná Markéta CZE054536BPanoramix Klášterec nad Ohří
33.Špačková Tereza CZE003914BŠK Retro Domažlice
33.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
33.Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
33.Závorová Markéta CZE052749AKlub Ajeto z.s. Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.7.2024 00:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.7.2024 01:19:45
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement