Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/138)
 NáhledTiskNahoru
MČR Cricket muži

27.9.2019| Kladno - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Hráčů: 138| Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
2.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
3.Hájek Tomáš CZE036305AKališníci Evaň
3.Jirkal Pavel CZE000154Praha 7
5.Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
5.Dlab Josef CZE000097(Čerti na Ještědu)
5.Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha
5.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno
9.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno
9.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor
9.Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
9.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
9.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
9.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
9.Tomek Radim CZE048527A40+ Trutnov
9.Ulrich Michal CZE045078AVestec
17.Babuka Lukáš CZE030381ADEXTEROUS Krásný Les
17.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
17.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov
17.Hrtoň Kamil CZE053486AKaspec Libina
17.Kantner Josef CZE003449ADC Bunda Starý Klíčov
17.Kremser Jiří CZE024559ATJ Dušejov 2000
17.Kuboš Petr CZE060733AŘízci z Výškovic
17.Kuldanek Lukáš CZE053074ADarts club Max MB Mladá Boleslav
17.Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov
17.Novák Ivan CZE025179BDC Falcon Praha
17.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
17.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
17.Rensa Jiří CZE003724BDC Máchalové Kladno
17.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
17.Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava
17.Zdráhal Jan CZE057195Krnov
33.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
33.Balog Igor CZE058435AŘízci z Výškovic
33.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
33.Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
33.Číha Petr CZE001587AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
33.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
33.Dvořáček Jan CZE021684ADC Prima Česká Skalice
33.Fišer Marcel CZE048420BPanoramix Klášterec nad Ohří
33.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor
33.Gáži Martin CZE049428ATequila Hrádek nad Nisou
33.Gregar Pavel CZE049227AZippo team Štít
33.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
33.Hránek Pavel CZE019815AŠK OKO Plzeň
33.Jaroš Václav CZE000051AKališníci Evaň
33.Kodera Pavel CZE000029BSpolek Neratovických Šipkařů
33.Kropáček Jindřich CZE001624CKapitán Duchcov
33.Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov
33.Mikeš Jan CZE051377ALegie Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.7.2024 00:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.7.2024 00:31:05
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement