Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/94)
 NáhledTiskNahoru
MČR ženy

28.9.2019| Kladno - Dům kultury| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Hráček: 94| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Hergetová Monika CZE031649Praha 4
2.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
3.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
3.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
5.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
5.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
5.Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
5.Vojtková Blanka CZE000027Želešice
9.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
9.Liptáková Lenka CZE000887ASlezští rytíři Karviná
9.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
9.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
9.Pachtová Adéla CZE055615Hradec Králové
9.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
9.Sedláčková Jana CZE047936Brno
9.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové
17.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
17.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov
17.Kobrová Vrbová Karolína CZE022014AOštěpaři Liberec
17.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
17.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
17.Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové
17.Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby
17.Němcová Tereza CZE028638CSkarabeus Slatiňany
17.Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary
17.Pokorná Markéta CZE054536BPanoramix Klášterec nad Ohří
17.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
17.Tůmová Petra 1985CZE047361APijonýři Litvínov
17.Valchářová Kateřina CZE021563ATsunami Incinity Vsetín
17.Vokřálová Petra CZE048805AI am 180 Praha
17.Vráblová Gabriela CZE025797BKlub Karolinka
17.Waldhauserová Naděžda CZE045383AHrušky Litvínov
33.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
33.Chládková Lucie CZE047073AKlub 44 Liberec
33.Chroustová Michaela CZE056875BKopeček Děčín
33.Chudárková Zdeňka CZE003195Tsunami Incinity Vsetín
33.Čílová Helena CZE055338Ad´Arts Obědovice
33.Dlouhá Barbora CZE060521
33.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
33.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
33.Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
33.Douchová Iva CZE055585BCPZ Cvrčovice
33.Fürstová Pavlína CZE058651BDarts Club Holoubkov
33.Handlová Klára CZE053800A
33.Herkusová Klára CZE062669Praha 5
33.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
33.Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov
33.Kovářová Jana CZE046805BWFS Evaň
33.Lukšová Šárka CZE053629Branišov
33.Melicharová Nela CZE057628BVelký Třebešov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.7.2024 12:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.7.2024 12:50:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement