Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/298)
 NáhledTiskNahoru
MČR muži

28.9.2019| Kladno - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Hráčů: 298| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.XXXKysilka Ondřej
2.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
3.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor
3.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
5.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
5.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
5.Pašta Petr CZE000041A40+ Trutnov
5.Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha
9.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
9.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
9.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno
9.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
9.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
9.Matějíčný Radek CZE009463AZippo team Štít
9.Spálenský Josef CZE007623Pardubice
9.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
17.Červinka Pavel CZE002976ALegie Praha
17.Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
17.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
17.Hlaváček Jan CZE000240Příbram VII
17.Jirkal Pavel CZE000154Praha 7
17.Kantner Josef CZE003449ADC Bunda Starý Klíčov
17.Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
17.Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
17.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
17.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno
17.Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
17.Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava
17.Šebesta Filip CZE035999ADevastators Brno
17.Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít
17.Vondrák Petr CZE046414ABowling club & bar Frýdlant
17.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
33.Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
33.Dabski Piotr CZE060983ABukovina
33.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
33.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
33.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor
33.Gregar Pavel CZE049227AZippo team Štít
33.Hránek Pavel CZE019815AŠK OKO Plzeň
33.Jakel Tomáš CZE026681APanteři Hranice
33.Kafka Miroslav CZE040243BDC Podlesáci Králův Dvůr
33.Kiss Petr CZE056293ADC Žíla Chodov
33.Klika Josef CZE012691ATruhles Hradec Králové
33.Kropáček Jindřich CZE001624CKapitán Duchcov
33.Kuchta Vladimír CZE001510ALitomyšl
33.Linhart David CZE000099ALožisková mafie Pšov
33.Louda Petr CZE006905Přeštice
33.Malár David CZE045837AVegas Kings Krupka
33.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
33.Milo Jakub CZE040577Kardašova Řečice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.6.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.6.2024 04:15:40
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement