Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/366)
 NáhledTiskNahoru
MČR muži (DKO)

18.11.2006| KD Kladno| Jednotlivci muži| Hráčů: 366| Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
2.Vorsa Jiří CZE000002AAdalbertus Medlov
3.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
4.Zmelík Oto SVK100467Bratislava
5.Jiroušek Stanislav CZE000015BŠK Lotři ze Sladovnický
5.Touš Petr CZE000061Čimelice
7.Kabaja Jiří CZE000035Opava
7.Miklas David CZE000032Strakonice
9.Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov
9.Mrva Aleš CZE000162Adamov
9.Navrátil Miloslav CZE000103Sepekov
9.Turinský Petr CZE000050České Budějovice
13.Pivarč Ľuboš SVK100460Bratislava
13.Skúpý Jan CZE008240ADC FROGS Žabčice
13.Sucharda Petr CZE000176A40+ Trutnov
13.Trenkler Martin CZE010311Praha 4
17.Dufek Martin CZE000121Hranice na Moravě
17.Kodera Pavel CZE000029BSpolek Neratovických Šipkařů
17.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
17.Pešout Jiří CZE001352AMexiko Chomutov
17.Petrov Martin CZE000019CDC Louže Praha
17.Polach Marek CZE000021Frýdek-Místek
17.Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
17.Šebek Miroslav CZE000009Komárov
25.Andreovský Josef CZE000014Rokycany
25.Boldiš Karel CZE000031BDC Alex Sokolov
25.Cíza Milan CZE006250Březnice
25.Čaňo Marek CZE000649Moravská Huzová
25.Jíra Petr CZE001297ATequila Hrádek nad Nisou
25.Ledvinka Zbyněk CZE000495Srby
25.Pašta Petr CZE000041A40+ Trutnov
25.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
33.Bednařík Jaromír CZE000189Zlín
33.Bédy Miloš SVK100424Nitra
33.Daňa Jan CZE000426Žatec
33.Fischer Pavel CZE000012BRychlé šípy Tábor
33.Kalaš Lukáš CZE000146ATequila Hrádek nad Nisou
33.Kysela Roman CZE000004Plzeň
33.Miczka Tomáš CZE001030BDC Profin Orlová
33.Moser Michal CZE000118AStřelci Český Krumlov
33.Petera Ondřej CZE000182BDvůr Králové n. L.
33.Příhoda František CZE000457AManíci Frýdek-Místek
33.Procházka Jaroslav CZE000025AZlatý Barbaři Praha
33.Šerc Jaroslav CZE000208Teplice
33.Šváb Filip CZE000393BStefanplus Brno
33.Valek Daniel CZE000561Loděnice
33.Větrovský Stanislav CZE000440DŠK Dangerous Plzeň
33.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
49.Bölcs Zoltán CZE000601
49.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 12.7.2024 13:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 12.7.2024 15:24:22
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement