Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/111)
 NáhledTiskNahoru
MČR ženy (DKO)

18.11.2006| KD Kladno| Jednotlivci ženy| Hráček: 111| Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
2.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
3.Roháčková Markéta CZE000088AYellov fish
4.Moravcová Jana CZE004684Karlovy Vary
5.Mrňková Markéta CZE000111Olomouc
5.Vojtková Blanka CZE000027Želešice
7.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky
7.Kaňovská Ludmila CZE000043Uherské Hradiště
9.Konopásková Petra CZE007989Písek
9.Mazáčová Martina CZE000725Příbor 1
9.Šauerová Pavla CZE000506Bílina
9.Zýková Kamila CZE002444Koleč
13.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
13.Bednaříková Radana CZE000186Zlín
13.Bžochová Vladislava CZE001687DDarts Vaders Litvínov
13.Nedvědová Drahomíra CZE000654Netolice
17.Codlová Helena CZE000211Klub Ajeto z.s. Praha
17.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov
17.Kaňovská Jana CZE000107Zlín
17.Kroupová Martina CZE000184České Budějovice
17.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
17.Rousová Daniela CZE000117Crazy Darts Říčany
17.Štěpánová Zuzana CZE000049Milevsko
17.Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
25.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
25.Gürtler Jana CZE000110Klub Ajeto z.s. Praha
25.Kabourková Zdeňka CZE000086Teplice
25.Prokýšková Eva CZE000023Klub Ajeto z.s. Praha
25.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec
25.Šnajdrová Eva CZE000347Plzeň
25.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
25.Zimová Dana CZE002202Nymburk
33.Baborská Petra CZE021471
33.Bachárová Jana CZE000588Jirkov
33.Bímová Zuzana CZE001102Beroun
33.Brázdová Lucie CZE008379
33.Dočekalová Martina CZE000034DDC Rychlé šipky Bosonohy
33.Giertlová Petra CZE019930Týn nad Vltavou
33.Kozáková Michaela CZE000568Třebívlice
33.Kozlová Michaela CZE000070Klub Ajeto z.s. Praha
33.Nagyová Katarína SVK100185Považská Bystrica
33.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
33.Radová Karla CZE000873AMostecký Most
33.Reilová Jitka CZE000132Praha 9
33.Sýkorová Petra CZE002708Praha 5
33.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno
33.Šercová Iveta CZE000545Dubí 1
33.Šinfeltová Andrea CZE000120AKališníci Litoměřice
49.Buřičová Hana CZE001206CŠK Plzeňka Praha
49.Ebelová Miroslava CZE000937Úštěk
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 12.7.2024 13:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 12.7.2024 16:17:47
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement