Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-45/45)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Olomoucko muži

18.2.2023| Olomouc - Arx| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Smékal Roman| Hráčů: 45| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
33.Šianský Milan CZE022634BArnošťáci Hranice
13.Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc
25.Šroubek Pavel CZE000047ABarracudy Olomouc
17.Mazánek David CZE065982ABistro Kožušany
17.Bartošek Lukáš CZE066007CChmelaři z Knihovny Olomouc
33.Faltýnek Martin CZE075240CChmelaři z Knihovny Olomouc
7.Magyar Štěpán CZE027540CChmelaři z Knihovny Olomouc
33.Motáň Stanislav CZE059031CChmelaři z Knihovny Olomouc
9.Rak Tomáš CZE024288CDC Šumperk
17.Rédr Martin CZE060392BDobří Bobři B Olomouc
3.Helis Petr CZE006585BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
4.Kučírek Ladislav CZE060535BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
13.Vrba Miroslav CZE038891BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
25.Macek Lukáš CZE062184CDraci Olomouc
7.Čech Miroslav CZE070079Dub nad Moravou
33.Šrom Jiří CZE049068AHelios Olomouc
25.Alexa Filip CZE073273DHospůdka Černá cesta Olomouc
33.Milov Jakub CZE043802DHospůdka Černá cesta Olomouc
1.Dušek Marian CZE000215AKaspec Libina
33.Hrtoň Kamil CZE053486AKaspec Libina
5.Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina
13.Janíček Jaroslav CZE050315Lipinka 2
5.Naniaš Patrik CZE062299BNo Men Prostějov
25.Kafka Ivar CZE066005Olomouc
25.Vatrt Miroslav CZE062970Olomouc
13.Stehlík Petr CZE047001COlomoučtí vlci
33.Pjajčik Pavel CZE071895APanteři Hranice
17.Hošek David CZE022368DPivnice Arx Olomouc
33.Juřena Martin CZE064875DPivnice Arx Olomouc
17.Dostál Jaromír CZE021065CPohodáři Olomouc
33.Králík Martin CZE053579CPohodáři Olomouc
17.Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc
9.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
17.Stejskal Dušan CZE052016BProdarts club Lipník nad Bečvou
33.Zlámal Petr CZE041933CRebels Dolany
33.Januš Stanislav CZE069760ASalamanders Vsetín
2.Kubiš Michal CZE041872ASalamanders Vsetín
17.Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
25.Mojžíš Tomáš CZE069420DStaré Časy Olomouc
33.Petr Tomáš CZE069424DStaré Časy Olomouc
9.Novák Petr CZE006464AŠK Vyškov
33.Ráža Josef CZE031975Šternberk
9.Kneblík Ladislav CZE002531CŠumperk
25.Horváth Miroslav CZE071748BThe Rats Šumperk
25.Buřval David CZE067783Uničov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.7.2024 15:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.7.2024 15:14:50
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement