Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/62)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice ženy (ŠVS)

18.3.2023| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Dvojice ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 62| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
2.Ječmenová Martina CZE070259CDC McPuppin's
Loudová Kristýna CZE073048CŠK Posterguys OKO Plzeň
3.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary
3.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
5.Grygarová Vendula CZE057732ADC PreDARTors Ostrava
Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava
5.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
Šnejdarová Jitka CZE060106ASgt. Pepik's Band Praha
5.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
Čechová Kateřina CZE064386AFormanský Dravci Jihlava
5.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
Nykodemová Petra CZE029355BPraha 4
9.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
9.Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov
Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov
9.Kopecká Bohdana CZE044593CSkarabeus Slatiňany
Capoušková Dagmar CZE058649DSkarabeus Slatiňany
9.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov
Kocianová Pavlína CZE059336AOrli Trutnov
9.Michalak Jolanta CZE037917CKosmos Most Darts
Michalak Julia CZE066941BPod tribunou Most
9.Polomová Veronika CZE037440BDC Žíla Chodov
Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
9.Rosíková Alena CZE031703BProdarts club Lipník nad Bečvou
Vranková Julie CZE062101ASport Bar Atláč Přerov
16.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
17.Nečasová Kristýna CZE039263CDC Vandals Blansko
Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
18.Stegbauerová Martina CZE014816ADC 180 Chemik Polabec
Strychová Veronika CZE038575ADC 180 Chemik Polabec
19.Havlová Marie CZE060434ARychlý hroty Praha
Roubíková Anna CZE062850ABastards DC Praha
20.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno
Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
21.Doležalová Andrea CZE031352CŘízci z Výškovic
Plevová Jana CZE050557BŘízci z Výškovic
22.Chalupová Petra CZE033692ADC Texas Cheb
Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary
23.Kozlová Kateřina CZE033162BŠilingrák Team Brno
Waldhauserová Naděžda CZE045383AHrušky Litvínov
24.Šimková Dominika CZE059559BFerbek Hradec Králové
Jiříčková Valentová Anna CZE059760CPanteři Pohřebačka
25.Vokounová Simona CZE050770AOrli Trutnov
Albrechtová Lucie CZE065770BTrefa Olomouc
26.Takácsová Danuše CZE052915DZB Karakal Ročov
Kopecká Markéta CZE069797CLožisková mafie Pšov
27.XXXKunčar Klára CZE061224A
Jelínková Leona CZE067454DThe Forge Varnsdorf
28.Kroužecká Adéla CZE069042CŠK Radotín
Vaňková Martina CZE071858BI am 180 Praha
29.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice
Němcová Tereza CZE028638CSkarabeus Slatiňany
30.Pešková Iveta CZE048526CMordorští Vrhači Pardubice
Makkaiová Šárka CZE061375DDarda Radim
31.Tučková Dana CZE051452ADragon Darts Jihlava
Vybíralová Irena CZE066777CThe Snakes Šumperk
32.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
Mrňková Markéta CZE000111Olomouc
33.Volfíková Kateřina CZE042607ADC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem
Kvasničková Marcela CZE059986DŠK Gladiátoři Stříbro
34.Marksová Blanka CZE003507DSkokani Trutnov
Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
35.Boumová Kateřina CZE056851CKorbel II Litvínov
Pindiaková Zdeňka CZE063636CRytíři Jirkov
36.Moravcová Eliška CZE022455Cerhenice
Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
37.Tůmová Petra 1985CZE047361APijonýři Litvínov
Pokorná Markéta CZE054536BPanoramix Klášterec nad Ohří
38.Tůmová Petra 1973CZE034926BProdarts club Lipník nad Bečvou
Tůmová Nikol CZE052017CProdarts club Lipník nad Bečvou
39.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov
Dorazilová Jitka CZE053572BChmelaři z Knihovny Olomouc
40.Kyjevská Veronika CZE060914DDC The Worker Praha
Skálová Markéta CZE063239DPremier League Bar Praha
41.Závorová Markéta CZE052749AKlub Ajeto z.s. Praha
Votavová Anna CZE054375A(Jen Tak Libín)
42.Šikolová Šárka CZE055144CGripeni Liberec
Presová Zdeňka CZE067036DHadi Smržovka
43.Dolanská Lucie CZE062703DŠK Lotři ze Sladovnický
Bezděková Jiřina CZE063755ŠK BSOD 334 01 Přeštice
44.Gürtler Jana CZE000110Klub Ajeto z.s. Praha
Coufalová Kateřina CZE000136Klub Ajeto z.s. Praha
45.Kašparová Veronika CZE054811ABest of Litoměřice
Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
46.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov
47.Reinišová Lucie CZE050867DŠK Lotři ze Sladovnický
Kopřivová Adéla CZE073362DŠK Lotři ze Sladovnický
48.Kacoli Lenka CZE068666DCorso Děčín
Benešová Anna CZE072943DCorso Děčín
49.Puková Jaroslava CZE046245BSedmá rota Praha
Marvalová Dana CZE060284DC Pinkies Praha
50.Kozáková Linda CZE052819CŠK Sázavská pivnice z.s.
Gazárková Karolína CZE067784Uničov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 11:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 21:22:58
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement