Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/168)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice muži (ŠVS)

18.3.2023| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Dvojice muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 168| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
2.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor
Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
3.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno
Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
3.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
5.Bašus Pavel CZE009705ADC 180 Chemik Polabec
Strych Jiří CZE032795ADC 180 Chemik Polabec
5.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
5.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
5.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
9.Krejzlík Dalibor CZE022182ASharks Olomouc
Ondrejka Tomáš CZE028062AZlatý Barbaři Praha
10.Zdvíhal Evžen CZE035459AAmatéři Písnice
Mikeš Jan CZE051377ALegie Praha
11.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
12.Balouš Zdeněk CZE047147ADC Gepardi Karlovy Vary
Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary
13.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
Daňo Lukáš CZE061599ATajfun Darts Havlíčkův Brod
14.Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav
15.Schejbal Martin CZE052815ALegie Praha
Kos Matouš CZE063561ALegie Praha
16.Komyšák Martin CZE004000AŠK Plzeňka Praha
Klimáček Michal CZE042363AŠK Plzeňka Praha
17.Poráň David CZE051226AŠK Vyškov
Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
18.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
Hybner Jan CZE046438ADEXTEROUS Krásný Les
19.Vacek Václav CZE005070AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
Nevídal Miloš CZE052495ACerberos Netín
20.Fiala Petr 1969CZE030729ALožisková mafie Pšov
Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
21.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
Suchý Ondřej CZE073743Havlíčkův Brod
22.Jahoda Aleš CZE045359DCorso Děčín
Křížek Martin CZE070912DCorso Děčín
23.Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov
Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov
24.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov
Čermák Daniel CZE062212AAvengers Dašice
25.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno
Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno
26.Čavajda Dominik CZE043803AHrochův Týnec
Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice
27.Šafránek Martin CZE045511AFRIENDS Praha
Nerušil Martin CZE059025AFRIENDS Praha
28.Janošťák Václav CZE033658ADarts Club Přibyslav
Ptáček Radim CZE071042ADarts Club Přibyslav
29.David Karel CZE004342CKorbel II Litvínov
Svoboda Jan CZE034282ALas Vegas Jablonec n/N.
30.Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
Hotový Miroslav CZE039380APanoramix Klášterec nad Ohří
31.Matoušek Petr CZE025906AŠK Paleta Vyškov
Pospíšil Martin CZE026771AŠK Vyškov
32.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha
33.Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
Pecha Ondřej CZE044177ALegie Praha
34.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
35.Peč Tomáš CZE002114APanoramix Klášterec nad Ohří
Ledl Tomáš CZE033132AKanec Most
36.Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
Hübner David CZE020124AZákeřňáci DC Praha
37.Jirkal Pavel CZE000154Praha 7
Nerušil Marek CZE059026AFRIENDS Praha
38.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň
39.Nejedlý Jaroslav CZE000388ASněženka a Machři Hořice
Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice
40.Kišš Marek CZE070892AAvengers Dašice
Pilař Lukáš CZE071750AAvengers Dašice
41.Bača Jan CZE053656BDC PreDARTors Ostrava
Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava
42.Tichý Petr CZE034669ATequila Hrádek nad Nisou
Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou
43.Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
Babuka Lukáš CZE030381ADEXTEROUS Krásný Les
44.Levák Jindřich CZE063856DŠipkaři Meteor Vratimov
Kielbas Josef CZE064185BDC Simpsons family Ostrava
45.Povolný Karel CZE000663A40+ Trutnov
Grygar Lukáš CZE043971ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
46.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít
47.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
48.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
Štěpánek Ondřej CZE033095AŠK Leví Poruba
49.Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk
Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk
50.Tejchman Jiří CZE058604CSkarabeus Slatiňany
Kopecký Michal CZE023520CSkarabeus Slatiňany
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 15.7.2024 13:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.7.2024 13:18:23
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement