Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-35/35)
 NáhledTiskNahoru
Open jednotlivci

8.5.2018| Praha - kvalifikace mládeže| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 35| Žebříčků: 12

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Záruba David CZE038712A(Ložisková mafie Pšov)
2.Šedivý Vilém CZE053011ADC Holice
3.Houdek Tomáš CZE058857AŠK Těmice
4.Čeliga Viktor CZE056635BBabráci z Ostravy
5.Malach Matěj CZE051928AČerný Sup Starý Rokytník
5.Mráz Adam CZE056866ADC 90210 Prachatice
7.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
7.Melicharová Nicol CZE056427BŠK Medvědi Velký Třebešov
9.Házi Milan CZE049429BRespekt Tábor
9.Kovářová Nikola CZE046808BWFS Evaň
9.Nový Zdeněk CZE037061BBrilliant Darts Praha
9.Vrba Oliver CZE059804Tábor
13.Hotový Miroslav CZE039380APanoramix Klášterec nad Ohří
13.Moťka Jakub CZE050788Unčovice
13.Rypáček Radim CZE058902Prachatice
13.Válek Jakub CZE050583AŠK Těmice
17.Čeligová Vendula CZE060872BBabráci z Ostravy
17.Lukšová Šárka CZE053629Branišov
17.Merxbauerová Lucie CZE055859
17.Prokýšek Karel CZE039674Praha
17.Srazil Jaroslav CZE060466DDC Kačamba Praha
17.Šoltys Tomáš CZE060600Praha
17.Vondrák Vojtěch CZE055205
17.Votavová Anna CZE054375A(Jen Tak Libín)
25.Hofman Petr CZE050491BDoubleTrouble Hradec Králové
25.Jírů Veronika CZE055325České Budějovice
25.Langhansová Lucie CZE060105DSaloon Brandýs nad Labem
25.Lukš Dominik CZE053888Branišov
25.Masopustová Nela CZE060766Ostrava
25.Melicharová Nela CZE057628BŠK Medvědi Velký Třebešov
25.Mňačko Matyáš CZE055862
25.Sehnalová Kateřina CZE059995Brzice
33.Hais Petr CZE053352
33.Nový Nikolas CZE053353
33.Vrba Daniel CZE059803Tábor
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.4.2024 15:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.4.2024 15:27:19
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement