Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/14010)
 NáhledTiskNahoru
Plovoucí - nominační žebříček - MUŽI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Hráčů: 11337 | Turnajů: 14010

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
16.4.202483JC Jirkov Dream BarBláhová MonikaJirkov - Dream Bar1010C
16.4.202482JC Děčín Na KopečkuHusák LiborDěčín - Kopeček1021C
16.4.202482JC Jablonec nad Nisou U NádražíNový PetrJablonec nad Nisou - U Nádraží1923C
16.4.202477JC Liberec Bakalářská HospůdkaŠlajch VojtěchLiberec - Bakalářská1218C
16.4.202465JC Semily Netovka Bar 2Mašek MartinSemily - Netovka bar1316C
16.4.202445JC Varnsdorf Pivnice KovárnaMíka LukášVarnsdorf - Kovárna2320C
16.4.202433Místní Open Karlovarsko jednotlivciSieglová LucieKarlovy Vary - Club Náplavka3114C
16.4.202432JC Mimoň DomečekAudy AugustinMimoň - Klubovna Domeček519C
16.4.202424ČDS Cup KomárovVlha Tomáš04Komárov - Hostinec na Rychtě811C
16.4.202424ČDS Cup PřerovDoudová Šárka10Přerov - Sportbar Atláč1519C
16.4.202424ČDS Cup Prostějov I.Mičková Monika09Prostějov - U Jedličky1416C
16.4.202424ČDS Cup ŠternberkVšianská PavlínaŠternberk - pivnice u Samsona2016C
16.4.202424ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaŠpička Zdeněk03Vidnava - Modrý jelen1511C
16.4.202422MJČ Pivní bar Vltava ČBLinhartová HanaČeské Budějovice - Pivní Bar Vltava2015C
16.4.202415Myslivec TourPešek TomášPardubice - Darts Pub Green1313C
16.4.20247Místní Open Karlovarsko jednotlivciPetrželka MilošChodov - Club Bar U Žíly1714C
16.4.20245MJM Open - Na Kulecu Brno IIKeprtová GabrielaBrno - Na Kulecu1914C
16.4.20240Buldoc Cup Moravská TřebováBádal LudvíkMoravská Třebová - Na Růžku811C
16.4.20240Bulls Cup 2024Kain AlešLiberec - Klub 441010C
16.4.20240Jackpot Cup MSK - rozhodčíDujka TomášFrýdek-Místek - Nevada Bar2110C
16.4.20240Jackpot Cup MSK - rozhodčíStadtherr MartinKarviná - Majáček2313C
16.4.20240JC Bílina U VrahaHavrila MiroslavBílina - U vraha1215C
16.4.20240JC Dušníky restaurace u DinaKutzler MartinDušníky 90 - Cowhand klub1718C
16.4.20240JC Liberec Klub 44Kain AlešLiberec - Klub 44815C
16.4.20240JC Litvínov Fotbalová hospůdkaMinařík JiříLitvínov - Fotbalová hospůdka1112C
16.4.20240JC Most Metro Music PubJeřábek JiříMost - Metro Music Club1014C
16.4.20240JC Most u KanceCina MichaelMost - U Kance817C
16.4.20240JC Podbořany Na RozcestíPuchrik RudolfPodbořany - Na Rozcestí1215C
16.4.20240JC Skalice u České Lípy na HutiČechová LucieSkalice u České Lípy - Klub na Huti821C
16.4.20240JC Žatec U RambaMohaupt Tomᚎatec - u Ramba1522C
16.4.20240Klubový Open MSK - jednotlivciKielbas JosefKlimkovice - Hostinec na podloubí 71 KO1513C
16.4.20240Klubový Open MSK - jednotlivciPlevová JanaOstrava - Žíznivý dromedár1413C
16.4.20240MJČ Velká Maxima ČKDembkovský MichalČeský Krumlov - Velká Maxima1514C
16.4.20240NáChodkaVylíčil Ondřej15Jaroměř - Stylle bar1212C
16.4.20240NáChodka doplňkovýVylíčil Ondřej15Jaroměř - Stylle bar1316C
16.4.20240Open jednotlivciZácha Vladimír02Neratovice - FraJa915C
16.4.20240Středočeský pohár základníMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa2019C
16.4.20240Středočeský pohár základníVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami1019C
16.4.20240TruToulka OpenMarksová Blanka20Trutnov - U Kousala2217C
16.4.20240Úterní šipkování v OKUŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň3316C
16.4.20240Úterní šipkování v OKU Lucky LooserŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň1012C
16.4.20240Úterní šipkování v TuneluVeselý MilanDomažlice - Bar Tunel1210C
15.4.202487JC Mimoň Český LevPekař ZdeněkČeský Lev - Mimoň819C
15.4.202482JC Ludvíkovice Starý ŠenkKreidl PetrLudvíkovice - Starý Šenk1821C
15.4.202481JC Liberec Sportbar KolečkoVunderer MilanLiberec - Sport Bar Kolečko1122C
15.4.202479JC Most Caffe Bar DuoZajíc RomanMost - Caffe Bar Duo1323C
15.4.202461JC Liberec Sportbar BalónNovák JanLiberec - Sportbar Balon1621C
15.4.202431Místní Open Karlovarsko jednotlivciHanák PatrikKaceřov - Zámecká restaurace1912C
15.4.202429Místní Open Karlovarsko jednotlivciZazvonil StanislavStará Chodovská - JOKY1212C
15.4.202427Tour kraje VysočinaNovák RadekJihlava - Demlovka2011C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.4.2024 17:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.4.2024 18:04:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement