Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/92)
 NáhledTiskNahoru
Plovoucí - nominační žebříček - MUŽI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Kategorie: B | Hráčů: 11337 | Turnajů: 14010

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
13.4.20240Nominační RM Liberecka (s TOP) - mužiKalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny5014B
13.4.20240TOP RM Liberecka - mužiKalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny813B
24.2.20240Nominační RM Liberecka (s TOP) - mužiKalaš LukášVratislavice n.N. - Pivovar Konrád6814B
24.2.20240Nominační RM Ústecka (s TOP) - mužiBaráková MarkétaDobroměřice - KD8114B
24.2.20240Reg. Master Pardubicko - mužiNetolický MilanChrudim - Cleopatra5010B
24.2.20240Reg.Master Plzeňského kraje - mužiKuneš KarelStarý Klíčov - Kulturní Sál4010B
24.2.20240TOP RM Liberecka - mužiKalaš LukášVratislavice n.N. - Pivovar Konrád814B
24.2.20240TOP RM Ústecka - mužiBaráková MarkétaDobroměřice - KD1619B
17.2.20242Reg.Master Karlovarsko mužiDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace8110B
17.2.20240Master KHK-S&J mužiVylíčil OndřejVelké Poříčí - Sokolovna7917B
17.2.20240Nominační Reg.Master MSK - mužiObluk LadislavOstrava - Miapr5010B
17.2.20240Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - mužiHudák RadekChotýčany - Chotýčany618B
17.2.20240Nominační RM Plzeňska (s TOP) - mužiŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň4810B
17.2.20240Reg.Master Olomoucko mužiŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána5210B
17.2.20240Regionální Master mužiŠulc PetrPraha - Klub Ajeto4214B
17.2.20240TOP RM MSK - mužiObluk LadislavOstrava - Miapr1614B
17.2.20240TOP RM Plzeňska - mužiŠmrha JanPlzeň - Klub OKO Plzeň1614B
17.2.2024TOP RM UŠO Jižní Čechy mužiHudák RadekChotýčany - Chotýčany1212B
10.2.20240Reg.Master JMOŠS mužiDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna7911B
10.2.20240Regionální Master mužiProcházka JaroslavPraha - Bulls4014B
27.1.20240Nominační RM Liberecka (s TOP) - mužiKalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny5614B
27.1.20240Reg.Master Plzeňského kraje - mužiVeselý MilanKlenčí - Haltrava3510B
27.1.20240TOP RM Liberecka - mužiKalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny814B
20.1.20241Reg.Master Karlovarsko mužiDvorský BronislavN.Sedlo - Meteor8410B
20.1.20240Nominační Reg.Master MSK - mužiObluk LadislavKarviná - Tankovna Hutník8710B
20.1.20240Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - mužiHudák RadekChotýčany - Chotýčany728B
20.1.20240Nominační RM Plzeňska (s TOP) - mužiŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň5410B
20.1.20240Nominační RM Ústecka (s TOP) - mužiBaráková MarkétaDobroměřice - KD9614B
20.1.20240Reg. Master Pardubicko - mužiNetolický MilanChrudim - Cleopatra4510B
20.1.20240Reg.Master KHK-J&S - mužiVylíčil OndřejHradec Králové - Sokolovna v Novém HK6717B
20.1.20240Reg.Master Olomoucko mužiŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána7410B
20.1.20240Regionální Master mužiŠulc PetrPraha - Klub Ajeto6915B
20.1.20240TOP RM MSK - mužiObluk LadislavKarviná - Tankovna Hutník1615B
20.1.20240TOP RM Plzeňska - mužiŠmrha JanPlzeň - Klub OKO Plzeň1613B
20.1.20240TOP RM Ústecka - mužiBaráková MarkétaDobroměřice - KD1617B
20.1.2024TOP RM UŠO Jižní Čechy mužiHudák RadekChotýčany - Chotýčany1212B
13.1.20240Reg.Master JMOŠS mužiDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna8711B
13.1.20240Regionální Master mužiProcházka JaroslavPraha - Bulls6116B
28.10.20230Reg. Master Pardubicko - mužiNetolický MilanChrudim - Cleopatra397B
21.10.20235Reg.Master Karlovarsko mužiDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace709B
21.10.20230Nominační RM Plzeňska (s TOP) - mužiŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň457B
21.10.20230Reg. Master Vysočina (Dušejov) - mužiNetolický MilanDušejov - Sokolovna697B
21.10.20230Reg.Master Liberecka - mužiKalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny4411B
21.10.20230Regionální Master mužiMichálková MichaelaPraha - Restaurace Alfa3211B
21.10.20230TOP RM Liberecka - mužiKalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny813B
21.10.20230TOP RM Plzeňska - mužiŠmrha JanPlzeň - Klub OKO Plzeň1612B
14.10.20230Master KHK-S&J mužiVylíčil OndřejVítězná-Kocléřov - Sportcentrum739B
14.10.20230Nominační Reg.Master MSK - mužiObluk LadislavOstrava - Rubín417B
14.10.20230Nominační RM Ústecka (s TOP) - mužiBaráková MarkétaDobroměřice - KD Dobroměřice7311B
14.10.20230Reg.Master JMOŠS mužiDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna597B
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.4.2024 16:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.4.2024 16:52:50
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement